Alüminyum Hurda Fiyatı 2023

Alüminyum Hurda Fiyatı 2023 tablosu aşağıda yer almaktadır. 2023 Güncel Alüminyum Fiyatları sunan hurdacı firmasıyız. Her tür Araiş Hurda Alüminyum Fiyatı, Alüminyum Hurda Bakırlı Petek Fiyatı, Hurda Alüminyum Profil Fiyatı, Hurda Alüminyum Jant Fiyatı, Hurda Alüminyum Talaşı Fiyatı, Ofset Matbaa Alüminyum Hurdası Fiyatı, Hurda Alüminyum Tel Fiyatı, Hurda Alüminyum Tas / Tabak Fiyatlarını firmamızdan öğrenebilirsiniz. Ayrıca İmamoğlu Metal hurdacı firmamızdan alüminyum hurdanız için fiyat teklifi alabilirsiniz. Çünkü her çeşit alüminyum hurda alımı yapıyoruz. Bununla birlikte alüminyum hurdanız için ücretsiz keşif de yapıyoruz. Alüminyum hurda satmadan önce fiyatlarımızı inceleyin. Çünkü en güncel alüminyum hurda fiyatları hizmeti sunmaktayız. Hurda satarken zarar etmeyin. Ayrıca hurdanızı değerinin altında satmayın. Bu yüzden hemen firmamızı arayarak 2023 güncel alüminyum fiyatlarını öğrenin.

alüminyum hurda fiyatı 2022
alüminyum hurda fiyatı 2022

Şubat 2023 İtibari ile Hurda Alüminyum Güncel Fiyatları

Alüminyum Hurda Fiyatları 2023

Hurda Alüminyum Fiyatları
Hurda Alüminyum Tel51,20 TL/Kg
Hurda Alüminyum Araiş46,00 TL/Kg
Hurda Alüminyum Jant47,80 TL/Kg
Hurda Alüminyum Ofset Matbaa47,80 TL/Kg
Hurda Alüminyum Boyasız Profil47,80 TL/Kg
Hurda Alüminyum Profil47,80 TL/Kg
Hurda Alüminyum Tas Tabak45,00 TL/Kg
Hurda Alüminyum Piston35,00 TL/Kg
Hurda Alüminyum Sert35,00 TL/Kg
Hurda Alüminyum Kutu31,00 TL/Kg
Hurda Alüminyum Radyatör32,00 TL/Kg
Hurda Alüminyum Talaş32,50 TL/Kg
Hurda Alüminyum Bakırlı Petek80,00 TL/Kg

Hafif bir metal olduğu için Alüminyum özellikle uçak ve uzay araçlarının yapımında kullanılmaktadır. Ayrıca otomotiv sektöründe de kullanılmaktadır. Parlak bir metaldir. Ayrıca yumuşak yapılıdır. Buna rağmen dayanıklı bir metal çeşididir. Bu yüzden bir çok sektörde kullanılmaktadır. Dünyada en çok kullanılan metal çeşitlerinden biridir. Ayrıca alüminyum mutfak eşyası yapımında ve içecek kutusu yapımında sıklıkla kullanılmaktadır.

alüminyum hurda fiyatı

Hurda Alüminyum Alan Firmalar

Güncel fiyattan her çeşit Alüminyum hurda alan hurdacı firmasıyız. İmamoğlu Metal olarak hurda alımını adresinizden yapıyoruz. Firmamıza konum attığınızda kapınıza geliyoruz.

Ayrıca ödemeyi peşin olarak yapıyoruz. Bu yüzden adresinden hurda satmak için hurdacı firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul hurdacı olarak Anadolu yakasında ve Avrupa yakasında her çeşit alüminyum hurdasını yüksek fiyatı ile alıyoruz.

Her tür profil alüminyum hurda, araiş alüminyum hurda, levha alüminyum hurda, tel alüminyum hurda, alüminyum talaşı hurdası, hurda jant alüminyum, alüminyum bakırlı petek hurdası satmak için firmamıza ana sayfada yer alan telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Hurda Alüminyum Kg Fiyatı

Hurda Alüminyum Kg Fiyatları zaman içerisinde değişmektedir. Bunun için yukarıda yer alan güncel hurda fiyatları tablosunu takip etebilirsiniz.

Ayrıca hurda alüminyum kg fiyatı hurdanın cinsine göre de değişiklik gösterir. Örneğin Hurda Alüminyum Araiş fiyatı ile Hurda Alüminyum Jant fiyatı farklıdır.

Bunun yanında Hurda Alüminyum Tel fiyatı ile Hurda Alüminyum Profil Tastabak Karışık fiyatı farklıdır. Alüminyum hurdasının kalitesine göre fiyatları farklılık gösterir. Çoğu müşterimiz hurdalar arasındaki bu farkı anlamayabilirler.

Bu yüzden işinde uzman hurdacı firması İmamoğlu Metal olarak sizlere net fiyat sunuyoruz. Hurdanızın fotoğrafını göndererek firmamızdan net fiyat teklifi alabilirsiniz.

Alüminyum Hurda Fiyatı 2023

Güncel Hurda Alüminyum Fiyatı 2023 hakkında en doğru fiyatları almak istediğinizde firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Alüminyum hurdasının bir çok türü bulunmaktadır. Bunun nedeni hurda alüminyumun içerdiği alaşımdan kaynaklanmaktadır.

Alüminyum hurdası günümüzde ulaşım, mimari, endüstriyel alanlar, inşaat sektörü gibi birçok sektörde kullanılmaktadır.

İmamoğlu Metal olarak tüm sektörlerden alüminyum hurda alımı yapıyoruz. Üstelik her çeşit alüminyum alımı için adresinize de geliyoruz. Bunun için yapmanız gereken firmamızı aramaktır.

Ayrıca firmamıza güncel alüminyum fiyatları sormak için mail atabilirsiniz.

İmamoğlu Metal olarak her çeşit araiş alüminyumlar, yumuşak, sert alüminyumlar, alüminyum profiller, ofset matbaa kalıpları, tornalardan çıkan alüminyum talaş, araba jantları, alüminyum pistonlar ve alüminyum kutu, kola kutusu ve diğer alüminyum türlerini güncel hurda fiyatları ile almaktayız.

Alüminyum fiyatları içerdiği alaşıma göre farklılık gösterir. Bunun için tam değerini öğrenmek gerekir. Uzman ekiplerimiz sizlere alüminyum türüne göre tam fiyat teklifi sunmaktadır.

Her çeşit alüminyum hurda satmak için İstanbul hurdacı firması olan İmamoğlu Metal hurdacı firmamızı günün 24 saati arayabilirsiniz. Firmamıza ulaşabileceğiniz telefon numaraları sitemizde yer almaktadır. Hemen arayarak yüksek fiyattan ve adresinden kolay bir şekilde hurda alüminyum satmanın keyfini yaşayın.

Yorum yapın

Hemen Arayın