Alüminyum Hurda Fiyatı

Alüminyum Hurda Fiyatı güncel listesini aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz. İmamoğlu Metal hurdacı olarak 7/24 güncel alüminyum hurda fiyatı hizmeti sunuyoruz. İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin her tarafında alüminyum hurda alımı yapıyoruz. Üstelik alüminyum hurda alımında en güncel fiyatları kullanıyoruz. Bunun yanında en yüksek fiyattan alüminyum hurda alan hurdacı firmasıyız. İstanbul hurda borsası fiyatlarına göre en yüksek fiyat teklifi veren hurdacı firmasıyız. Ayrıca adresinden alüminyum hurda alımı yapıyoruz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun alüminyum hurdanızı kapınızdan alıyoruz. En yüksek ve en güncel fiyatı ile alüminyum hurda satmak için hemen hurdacı firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

alüminyum hurda fiyatı
alüminyum hurda fiyatı

Hurda Alüminyum Fiyatları

Araiş Hurda Alüminyum52 TL/Kg
Alüminyum Hurda Bakırlı Petek77 TL/Kg
Hurda Alüminyum Profil49 TL/Kg
Hurda Alüminyum Jant57 TL/Kg
Hurda Alüminyum Talaşı32 TL/Kg
Ofset Matbaa Alüminyum Hurdası52 TL/Kg
Hurda Alüminyum Tel57 TL/Kg
Hurda Alüminyum Tas / Tabak42 TL/Kg

Alüminyum Hurda Kg Fiyatları

Hurda alüminyum güncel kg fiyatları yukarıda tabloda verilmiştir. Güncel alüminyum hurda fiyatları firmamız tarafından sürekli güncellenmektedir. Her çeşit alüminyum hurda fiyatları öğrenmek için firmamızı arayabilirsiniz. Listede bulunmayan alüminyum hurda güncel fiyatlarını firmamıza sorabilirsiniz. Hurdacı firmamıza ulaşmak için web sitemizde yer alan telefon numarasını arayabilirsiniz.

alüminyum hurda fiyatı
alüminyum hurda kilosu

Alüminyum Nedir?

Bilindiği gibi Alüminyum, atom numarası 13 ve simgesi Al olan bir elementtir. Doğada genellikle boksit cevheri şeklinde bulunur. Yumuşak bir yapıdadır. Gümüş renkte, sünek bir metaldir. Ayrıca dünyada en çok bulunan elementlerden biridir. Bunun yanında dayanıklı bir yapıya sahiptir. Ayrıca bakır ve demir gibi elementlere göre daha hafiftir. Bu yüzden çok tercih edilmektedir. Öyle ki dünyada en çok kullanılan üçüncü metaldir.

Alüminyum Nerelerde Kullanılır?

Günümüzde alüminyum birçok sektörde kullanılmaktadır. Özellikle hafif bir metal olduğu için uçak ve uzay araçlarında kullanılmaktadır. Bunun yanında otomotiv sektöründe neredeyse tüm araçların yapımında kullanılır. Ayrıca elektrik elektronik sektöründe kullanılmaktadır. Bununla beraber gemi yapımı gibi ağır sanayide de sıklıkla kullanılır. Ayrıca bisiklet yapımında ve mutfak eşyası yapımında da yoğun olarak kullanılan bir metaldir.

Güncel Fiyattan Alüminyum Hurda Alan Hurdacı

İmamoğlu Metal hurdacı firması olarak güncel fiyatı ile her çeşit alüminyum hurda alıyoruz. Ayrıca 7/24 alüminyum hurda fiyatları hizmeti sunuyoruz. Türkiye’nin her yerinde alüminyum hurda fiyatları sormak için firmamızı arayabilirsiniz. Ayrıca İstanbul’da Avrupa ve Anadolu yakasında adresten alüminyum hurda alımı yapıyoruz. İstanbul dışına tonajlı hurda alımı için geliyoruz. Her çeşit profil alüminyum hurda, araiş alüminyum hurda, levha alüminyum hurda, tel alüminyum hurda, alüminyum talaşı hurdası, hurda jant alüminyum, alüminyum bakırlı petek hurdası satmak için hemen arayın. Fiyat teklifi alın!

Yorum yapın

Hemen Arayın