Hurda Demir Fiyatları

Hurda demir fiyatları ne kadar? Demir hurda fiyatı kaç para? Güncel hurda demir kg fiyatı 2023? En güncel hurda demir fiyatı öğrenmek için aşağıdaki listeye bakabilirsiniz.

Hurda demir satmadan önce firmamızdan fiyat alın!

Güncel Hurda Demir Fiyatları

Dkp Demir Hurda Kg Fiyatı7,90 TL
Ekstra Demir Hurda Kg Fiyatı7,90 TL
Karışık ve Toplama Demir Hurda Kg Fiyatı7,50 TL
Demir Talaşı Hurdası Kg Fiyatı 7,50 TL

Yukarıda yer alan güncel demir hurda fiyatları listesini sürekli güncel tutmaktayız. Çünkü İstanbul demir hurda piyasasını yakından takip etmekteyiz. Bu nedenle en güncel demir hurda fiyatını firmamızdan öğrenebilirsiniz. Demir hurda satmadan önce firmamızı arayarak fiyat teklifi almayı unutmayın.

hurda demir fiyatları

Demir Hurda Nedir

Demir dünyada en çok bulunan elementlerden biridir. Bunun için günümüzde bir çok sektörde kullanılmaktadır. Öyle ki demir çelik sektöründe, ulaşım sektöründe, otomotiv sektöründe, inşaat sektöründe, kapı, pencere, tarım aletleri, mutfak eşyaları gibi birçok alanda demir yoğun olarak kullanılır. Demir hurda artık kullanım ömrünü tamamlayan demir malzemelerin geriye kalan kısmıdır. İmamoğlu Metal hurdacı firması olarak her çeşit demir hurda alımı yapıyoruz. Bu yüzden her tür demir hurdanızı anında nakite çevirmek için hurdacı firmamızı arayabilirsiniz.

Dkp Demir Hurda Fiyatı

Dkp hurda demir ağır ve kalın hurda türüdür. Dekopaj olarak da okunmaktadır. Ayrıca dkp demir hurda çekirdeği olmayan hurda gruplarına girer. Bunun yanında dkp sac hurdası, demir hurda türleri içerisinde en kaliteli ham madde olarak bilinmektedir. Ayrıca dkp demir hurda yumuşak yapılı olduğu için istenilen şekil verilebilmektedir.

İstanbul hurdacı İmamoğlu Metal olarak her çeşit Dkp demir hurda alımı yapıyoruz. Dkp demir hurda alımını adresten ve güncel fiyatı ile yapıyoruz. Bu yüzden hemen arayıp hurdacı firmamızdan fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ekstra Demir Hurda Fiyatı

Ekstra demir hurda kaba demir hurda ile iyi demir hurda arasında, kalınlığı 0,2-0,4 cm arasında olan ve boyu 2 metreyi aşmayan karışık hurda demir gruplarından oluşan hurdadır. Fiyatı yüksek demir hurda çeşitlerindendir. Ayrıca demir hurda piyasasında önemli bir pazar payına sahiptir. Bu sebeple bir çok hurdacı tarafından satın alınan demir hurda çeşitlerindendir. Ancak İstanbul ve çevre illerinde ekstra hurda demir alımında en yüksek fiyat teklifini firmamız vermektedir. Çünkü İstanbul’un en büyük hurdacı firmasıyız.

Yorum yapın

Call Now ButtonHemen Arayın