Hurda Krom Fiyatı

Hurda krom fiyatı anlık olarak öğrenebileceğiniz hurdacı firması olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Güncel krom hurda fiyatı için aşağıda yer alan krom hurda fiyatları tablosuna bakabilirsiniz. Ayrıca firmamızı arayarak da güncel krom hurda fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Hurda Krom Alım Fiyatlarımız

Hurda Krom Fiyatları
Hurda 304 Krom36,00 TL
Hurda 304 Krom Talaşı30,00 TL
Hurda 316 Krom42,00 TL
Hurda 316 Krom Talaşı32,00 TL
Hurda 310 Krom38,00 TL
Hurda 310 Krom Talaşı42,00 TL
Hurda Paslanmaz 430 Krom20,00 TL
Hurda Paslanmaz 201 Krom20,00 TL
Hurda Paslanmaz 202 Krom20,00 TL
Anot Nikel %99154,00 TL
hurda krom fiyatı

Krom özellikle metallerde sertlik sağlanması için kullanılmaktadır. Nikel ile beraber alaşımından çelik elde edilir. Ayrıca krom alaşımlı metallerde kimyasal bozulmaya karşı dayanıklılık sağlar. Öyle ki Krom kaplama işlemi yapılan metallerin kullanım ömrü 2-3 kat daha artmaktadır.

Krom Hurda Alan Hurdacı

İmamoğlu Hurdacı firmamız her çeşit krom hurdası alımı yapmaktadır. Kromun kullanıldığı metalurji, kimya, refrakter, döküm, otomotiv, metal ve çelik sanayi, mutfak ve banyo endüstrisinde oluşan her tür hurdayı yerinde ve değerinde satın alıyoruz. Ayrıca Krom hurda alımında en güncel fiyatları kullanıyoruz. Bunun için yukarıda yer alan krom hurda fiyatları listesine bakabilirsiniz. Bunun yanında her çeşit krom hurda fiyatı sormak için hurdacı firmamızı telefonla arayabilirsiniz. İstanbul’un tüm semtlerinde krom hurda alıyoruz. Ayrıca Marmara bölgesi başta olmak üzere Türkiye’nin tüm bölgelerinde yüksek fiyattan her çeşit krom hurda almaktayız.

Krom Hurda Kg Fiyatları

Hurda krom kg fiyatlarını yukarıda bulabilirsiniz. Ayrıca hurda fiyatları sayfasına bakarak da en güncel krom hurda fiyatlarını öğrenin. Bunun yanın hurda kromun kg değeri ne kadar diye merak ediyorsanız hurdacı firmamızı iletişim sayfasında yer alan telefon numarasından arayabilirsiniz. İmamoğlu Metal hurdacı firmamız krom hurdanızı en yüksek ve en güncel fiyattan almaktadır. Ayrıca sizlerin memnuniyeti için uzun yıllardır profesyonel hizmet yapmaktayız. Bunun için kurulduğumuz günden bu yana her zaman müşteri memnuniyetini esas alan güvenilir hurdacı firmasıyız. Böylece İstanbul’un en güvenilir hurdacı firması olarak hizmet sunuyoruz. Ayrıca İstanbul genelinde en çok tercih edilen işinde uzman firmayız.

Hurdacı firmamızı aradığınızda krom hurdalarınız size en yakın ekiplerimiz tarafından özel araç ile alınmaktadır. Ayrıca bizi aradığınızda en fazla yarım saat içeresinde kapınıza kadar gelmekteyiz. Öncelikle ekibimizde bulunan kişiler, hurda eşyalarınızı incelemelerde bulunarak krom hurdanız için fiyat teklifi vermektedir. Çünkü kromun birçok çeşidi bulunmaktadır ve bu da krom hurda fiyatlarında değişiklik göstermektedir. Bunun için ekiplerimiz satmak istediğiniz krom hurdasını inceledikten sonra sizlere fiyat konusu hakkında bilgi vermektedir. Böylece fiyat konusunda anlaşma sağlanır ise, alım satım işlemleri profesyonel bir şekilde gerçekleşecektir. Size hurda kromlarınızı firmamıza vermek istiyorsanız firmamızı arayarak kısa zaman içerisinde hizmet alabilirsiniz.

Yorum yapın

Hemen Arayın