Hurda Kurşun Fiyatı

Hurda Kurşun Fiyatı Nedir? Kurşun Hurda Fiyatları 2022? Hurda Kurşun Ne Kadar? Kurşun Hurda Kg Fiyatları Nedir? Güncel Kurşun Hurda Fiyatı Nedir? Gibi sorular kurşun hurda satmak isteyen birinin oldukça merak ettiği sorulardır. Çünkü kurşun hurda satacak kişi zarar etmemek için öncelikle fiyatını öğrenmek ister. Hurda fiyatları günlük değişebildiği için kurşun hurdasını en güncel fiyattan satmak ister. Bu yüzden en güncel fiyatları öğrenmek gerekir. İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir tarafında hurdacı hizmeti sunan firmamız, tüm hurda fiyatlarını yakından takip etmektedir. Güncel kurşun hurda fiyatlarını anlık olarak güncellemekteyiz. Böylece müşterilerimize en güncel fiyat teklifleri sunuyoruz. Kurşun hurdanızı değerinde satmak için hurdacı firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Hurda Levha Kurşun46.50 TL / Kg
Hurda Çatı Minare Söküm Kurşun46.00 TL / Kg
kurşun hurda fiyatı

Hurda Kurşun Nedir?

Kurşun “Pb” sembolü ile gösterilen ve atom numarası 82 olan kimyasal bir elementtir. Mavi-gümüş rengi karışımı bir renge sahiptir. Diğer eşdeğer elementlere göre işlenmesi daha kolay bir maddedir.  Aynı zamanda uzun süreli ve yaygın olarak sağlıklı bir şekilde kullanım olanağı tanımaktadır. Özellikle akü imalatında kullanılmaktadır. Bununla beraber haberleşme kabloları üzerinden izolasyon amaçlı da kullanılmaktadır. Ayrıca inşaat sektöründe ses yalıtımında kullanılan bir üründür. Bunun yanında nükleer enerji santralleri, boru yapımı ya da endüstriyel alanda yine yaygın biçimde kullanılır. Ayrıca kurşunun silah yapımında önemli bir yere sahip olduğunu ifade etmek gerekir. Hurda kurşun geri dönüşümü yapılabilen bir metaldir. İmamoğlu Metal olarak her çeşit kurşun hurdasını değerinde ve adresinden alıyoruz.

Güncel Kurşun Fiyatları 2023

Hurda Kurşun Kg Fiyatları listesine yukarıda yer alan tablodan bakabilirsiniz. Hurdacı firması olarak kurşun hurda güncel fiyat listesini sürekli yeniliyoruz. Bu yüzden günlük olarak güncel fiyatları sitemizden takip edebilirsiniz. Ayrıca firmamızı arayarak da anlık olarak hurda kurşun fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Haftanın 7 günü 24 saat hurdacı firmamızı telefonla arayabilirsiniz. Kurşun hurda satmadan önce hurdacı firmamızdan fiyat teklifi almayı unutmayın. Çünkü İmamoğlu Metal hurdacı firması olarak İstanbul hurda piyasasını yakından takip ederek en güncel fiyat hizmeti sunuyoruz. Ayrıca kurşun hurdanız için en yüksek fiyat teklifinde bulunuyoruz. Hemen arayıp ker çeşit kurşun hurdası için fiyat teklifi alın!

Yorum yapın

Hemen Arayın