Hurda Sarı Fiyatı

Hurda Sarı Fiyatı? Sarı Hurda Ne Kadar? Sarı Hurda Kg Fiyatları Nedir? Hurda Sarı Kilosu Kaç TL? Sarı Hurda Güncel Fiyatları Ne Kadar? Sarı hurda fiyatları ve sarı hurda ile ilgili merak ettiğiniz tüm bilgiler aşağıda yer almaktadır. İmamoğlu Metal hurdacı firması hurda sarı güncel fiyatlarını sizler için anlık güncellemektedir.

Şubat 2023 Güncel Hurda Sarı Fiyatları

Hurda Sarı Fiyatları
Sarı Hurda Araiş MS-70112,00 TL/Kg
Sarı Hurda Araiş MS-64109,00 TL/Kg
Sarı Hurda Çubuk Ucu Parça112,00 TL/Kg
Sarı Hurda MS-58 Çubuk Talaşı102,00 TL/Kg
Sarı Hurda Kırkambar Vana Musluk102,00 TL/Kg
Hurda Su Saati92,00 TL/Kg
Sarı Hurda Radyatör97,00 TL/Kg
Hurda Fosfor Bronz Araiş157,00 TL/Kg

Hurda sarı fiyatı günümüzde sürekli değişmektedir. Bu yüzden takibi zordur. İmamoğlu Metal hurdacı firması olarak fiyat listemizi sürekli yeniliyoruz. Hurda sarı fiyatlarını tam olarak öğrenmek için firmamıza sitede yer alan telefon numarasından da ulaşabilirsiniz. Firmamızı aradığınızda sizlere fiyat teklifi de sunuyoruz. Ayrıca hurda sarı alımını adresten gerçekleştiriyoruz. Öncelikle hurda sarı satmak için firmamızı aradığınızda sizlere en yakın ekiplerimizi yönlendiriyoruz. Satmak istediğiniz sarı hurda için ücretsiz keşif yapıyoruz. Daha sonra hurda miktarına göre araçlarımız ile gelerek hurda alımını gerçekleştiriyoruz. Ödemeyi hurda alımı sırasında peşin olarak yapıyoruz.

Hurda Sarı Nedir?

Sarı hurda pirinç alaşımı içeren hurdadır. Bu yüzden sarı renktedir. Bundan dolayı pirinç ve pirinç alaşımlı hurdalar sarı hurda diye tabir edilmektedir. Sarı hurdanın hammaddesi pirinçtir. Pirinç ise bakıra çinko katılarak elde edilen sarı renkteki alaşımların genel ismidir. Sarı hurdanın geri dönüştürülmesi çok önemlidir. Çünkü pirinç oldukça kolay işlenebilen bir metal olduğu için kullanım alanı çok geniştir. Öyle ki musluk vanası yapımında, kapı ve pencere kolu yapımında kullanılır. Bunun yanında hediyelik eşya, süs eşyası yapımında da kullanılır. Ayrıca inşaat sektörü, elektronik ve denizcilikte de yoğun olarak kullanılmaktadır.

hurda sarı fiyatları

Sarı Hurda Alan Yerler

Hurda sarı alan yerler arasında en iyi hizmet alacağınız hurdacı İmamoğlu Metal hurdacı firmamızdır. Çünkü her çeşit hurda sarı alımını o günkü değeri ile en güncel fiyattan yapıyoruz. Bunun için İstanbul başta olmak üzere Türkiye genelinde en çok tercih edilen hurdacı firmasıyız. Ayrıca hurda sarı alımında yüksek fiyat teklifi sunuyoruz. Bunun için yukarıda yer alan hurda sarı fiyatı listesini inceleyebilirsiniz. Listeyi incelediğinizde hurda fiyatları piyasasına göre en yüksek fiyatların firmamıza ait olduğunu göreceksiniz. Bu yüzden yüksek fiyattan sarı hruda satmak için hemen firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Sarı Hurda Fiyatları 2023

Hurda sarı fiyatları tablosu yukarıda yer almaktadır. 2023 güncel hurda satı fiyatlarını en güncel halini sizler için takip ediyoruz. Böylece siz değerli müşterilerimize en güncel fiyatları sunuyoruz. Çünkü kurulduğu günden beridir müşteri memnuniyetini esas alan firmamız müşterilerine her zaman yüksek fiyat teklifleri sunmaktadır. Bunun için firmamızdan fiyat teklifi almadan sarı hurda satmamanız sizlerin yararına olacaktır. Daime müşteri yararını düşünerek hizmetimize devam ediyoruz. Bu sebeple hemen firmamızı arayarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Hurda Sarı Kg Fiyatı

Hurda Sarı Kg Fiyatları zaman içerisinde değişiklik gösterebilir. Bunun için yukarıda yer alan güncel listeyi takip etmek gerekir. Ayrıca hurda sarı kg fiyatı hurdanın cinsine göre de değişir. Örneğin Sarı Hurda Araiş MS-70 fiyatı ile Sarı Hurda Araiş MS-64 fiyatı farklıdır. Hurdanın kalitesine göre fiyatları farklılık gösterir. Çoğu müşterimiz hurdalar arasındaki bu farkı anlamayabilirler. Bu yüzden işinde uzman hurdacı firması İmamoğlu Metal olarak sizlere net fiyat sunuyoruz. Hurdanızın fotoğrafını göndererek firmamızdan net fiyat teklifi alabilirsiniz.

Yorum yapın

Call Now ButtonHemen Arayın