Avcılar Hurdacı

İstanbul Avcılar Hurdacı olarak Avcılar’ın tüm mahallerlerinden her türlü hurda alımı yapıyoruz. Bununla birlikte hurdalarınızı yerinde alıyoruz. Firmamız en yüksek fiyat garantisi vermektedir. Dolayısıyla piyasayı sürekli takip eden firmamız Avcılar Hurdacı olarak sizlere en yüksek hurda fiyatı seçeneği sunmaktadır.

Avcılar Adresten Hurda Alımı

Avcılar Hurdacı İmamoğlu Metal, İstanbul Avcılar adresten hurda alımı hizmetini benimsemiştir. Bununla birlikte firmamıza ait araçlar ile müşterilerimize hiçbir zahmet vermeden Avcılar’da hurda alım işlemini adresinizden yapıyoruz. Dolayısıyla Avcılar’ın hangi mahallesinde olursanız olun tecrübeli elemanlarımız ile huda alım işlemini kısa bir sürede gerçekleştiriyoruz. Ayrıca firmamız çevre ve çalışan güvenliğini dikkate alarak hurda alımı yapmaktadır.

Avcılar’da En Yüksek Fiyattan Hurda Alımı

İmamoğlu Metal olarak Avcılarda en yüksek fiyattan hurda alımı yapıyoruz. Ayrıca Hurda fiyatları her geçen gün değişiklik gösterebilmektedir. Dolayısıyla Avcılar hurdacı firmamızı 7/24 firmamızı arayarak güncel hurda fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Avcılar Alım Yaptığımız Hurdalar

Firmamız Avcılar’da çeşit olarak çok sayıda hurda alımı yapmaktayız. Öyle ki firmamız Avcılar hurda piyasasında olan her türlü hurda alımı yapmaktadır. Özellikle Avcılar’da hurda alımı yaptığımız bazı hurdalar, hurda demir, hurda bakır, hurda sarı, hurda alüminyum, hurda kablo, hurda krom, hurda plastik gibi çeşitlerdir.

İstanbul Avcılar Hurdacı
İstanbul Avcılar Hurdacı

Avcılar’da Hurda Alım Yaptığımız Mahalleler

İmamoğlu Metal olarak Avcılar’ın tüm mahallelerinden hurda alımı yapmaktadır. Dolayısıyla firmamızı Avcılar’ın tüm mahallelerinden arayarak hurdalarınızı satabilirsiniz. Ayrıca Avcılarda hurda alımı yaptığımız mahalleler şu şekildedir:

1. Avcılar Merkez Mahallesi hurda alımı

2. Ambarlı Mahallesi hurda alımı

3. Cihangir Mahallesi hurda alımı

4. Gümüşpala Mahallesi hurda alımı

5. Denizköşkler Mahallesi hurda alımı

6. Üniversite Mahallesi hurda alımı

7. Mustafa Kemal Paşa Mahallesi hurda alımı

8. Firuzköy Mahallesi hurda alımı

9. Tahtakale Mahallesi hurda alımı

10. Yeşilkent Mahallesi hurda alımı

Avcılar’da Hurda Karşılığı Bina Yıkımı

İmamoğlu Metal olarak Avcılar’da hurda karşılığı bina yıkımı yapıyoruz. Öyle ki firmamız Avcılar’da bir çok yıkım işlemi gerçekleştirmiştir. Bunun yanında donanımlı ekipmanlarımız ve tecrübeli elemanlarımız ile Avcılar’da eski ev iş yeri, okul, fabrika yıkım işlemi yapıyoruz. Bina yıkım işlemini dilerseniz hurda karşılığı yapıyoruz. Dolayısıyla hiçbir ücret ödemeden eski binalarınızın yıkım işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hurda ebatına göre gerekli donanım ve araç gereç ile geliyoruz. Yani yıkım söküm işlemi için gereken tüm malzemeyi getiriyoruz. Böylece söküm işlemini hızlı bir şekilde zamanında bitiriyoruz. Çünkü yıkım, söküm işini zamanında bitirmek çok önemlidir. Yıkımdan sonra yeni bina yapılacak olabilir. Bu yüzden yeni bina yapımının geç başlamaması için işi zamanında teslim etmek gerekir.

Hemen Arayın