Kartepe Hurdacı

Kartepe hurdacı firması olarak tüm mahallelerde hizmet veriyoruz. Tüm hurdacılık işleriniz için firmamıza ulaşabilirsiniz. Her tür hurda alımı, adresten hurda alımı, nakit ödeme, bina yıkımı, sökümü, çelik çatı sökümleri, moloz nakliye hizmetlerini yıllardır Kartepe merkez mahallelerinde ve tüm köylerinde yürütüyoruz. Her tür hurda alımı yapmak en temel hizmetlerimizdendir. Ayrıca Kartepe’de güncel hurda fiyatları hizmeti sunan en büyük hurdacı firmasıyız. Kartepe’de adresten hurda alımı yapan ender firmalardan biriyiz. Kartepe’de hizmet verdiğimiz bazı mahalleler;

ACISU MAHALLESİ

ARSLANBEY MAHALLESİ

ATAEVLER MAHALLESİ

ATAŞEHİR MAHALLESİ

BALABAN MAHALLESİ

ÇEPNİ MAHALLESİ

DERBENT MAHALLESİ

DUMLUPINAR MAHALLESİ

EMEKEVLER MAHALLESİ

ERTUĞRUL GAZİ MAHALLESİ

EŞME MAHALLESİ

EŞMEAHMEDİYE MAHALLESİ

FATİH SULTAN MEHMET MAHALLESİ

HAVLUBURUN MAHALLESİ

İBRİKDERE MAHALLESİ

İSTASYON MAHALLESİ

KARATEPE MAHALLESİ

KETENCİLER MAHALLESİ

KÖSEKÖY MAHALLESİ

MAŞUKİYE MAHALLESİ

NUSRETİYE MAHALLESİ

PAZARÇAYIRI MAHALLESİ

RAHMİYE MAHALLESİ

SARIMEŞE MAHALLESİ

SERİNLİK MAHALLESİ

SUADİYE MAHALLESİ

SULTANİYE MAHALLESİ

ŞEVKATİYE MAHALLESİ

ŞİRİNSULHİYE MAHALLESİ

UZUNBEY MAHALLESİ

UZUNÇİFTLİK MAHALLESİ

UZUNTARLA MAHALLESİ’dir.

Kartepe Hurdacı Hurda Alımı

Katepe Hurdacı firması olarak Kartepe genelinde her tür hurda alıyoruz. Ayrıca hurda alımını yerinde yapıyoruz. Dilerseniz hurda satmak için hurda toplama depolarımıza hurdanızı getirebilirsiniz. Bunun için zahmete girmek istemiyorsanız hurdanızı kapınızdan alıyoruz. Ayrıca ev adresinizden ya da iş yeri adresinizden her tür hurda satmak için hurdacı firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Çünkü hurdacı firmamızı aradıktan sonra adresinize araçlarımızı ve uzman ekiplerimizi gönderiyoruz. Böylece hurda miktarına ve ebatına göre gerekli araç ve ekiplerimiz ile geliyoruz. Hurda yükleme işlemini yaparak anında nakit ödeme yapıyoruz.

Kartepe Hurda Fiyatları

Kartepe güncel hurda fiyatları 7/24 kesintisiz sunduğumuz hizmetler arasındadır. Kocaeli hurda borsası güncel hurda fiyatları günlük olarak değişiklik göstermektedir. Bunun için hurda satacak müşterilerimiz güncel hurda fiyatlarını hurdacı firmamızdan öğrenebilirler. İmamoğlu Metal Kartepe Hurdacı olarak sizler için güncel hurda fiyatları anlık merkezinden takip ediyoruz. Böylece sizlere en güncel fiyatları sunuyoruz. Ayrıca Kartepe’de en yüksek fiyat teklifi veriyoruz. Kartepe’de en güncel bakır hurda fiyatı öğrenmek için hemen firmamızı arayabilirsiniz. Ayrıca güncel alüminyum hurda fiyatları, demir hurda fiyatları ve krom hurda fiyatları için de firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Kartepe Adresten Bakır Hurda Alımı

Bakır hurda geri dönüşümü en fazla yapılan hurda çeşididir. Kartepe’de her tür bakır hurda alımı gerçekleştiriyoruz. İmamoğlu Metal olarak tavan fiyattan bakır hurda satın alıyoruz. Ayrıca Kartepe güncel bakır hurda fiyatı örenmek için firmamızı arayabilirsiniz. Bununla birlikte yüksek fiyattan alım yaptığımız bazı bakır hurda çeşitleri; lama bakır hurda, levha bakır hurda, soyma bakır hurda, boru bakır hurda, tel bakır hurda, ttr kırma bakır hurda, kablo bakır hurdadır. Ev, iş yeri ya da deponuzdan bakır hurda satmak için hemen arayın!

Yorum yapın

Hemen Arayın