Körfez Hurdacı

Kocaeli Körfez Hurdacı Firması İmamoğlu Metal her tür hurda alımı yapmaktadır. Ayrıca Körfez’de güncel hurda fiyatlarını firmamızdan anlık olarak öğrenebilirsiniz. Hurdacı firması olarak sunduğumuz bazı hizmetler şöyledir;

  1. Hurda Alımı
  2. Güncel Hurda Fiyatları Hizmeti
  3. En Yakın Hurdacı Hizmeti
  4. 7/24 Hurdacı Hizmeti
  5. Adresten Hurda Alımı
  6. Bina Yıkımı ve Sökümü

Körfez Hurdacı Hurda Alımı

Kocaeli Körfez’de metal, kağıt ve plastik hurda alan hurdacı firmasıyız. Alım yaptığımız bazı metal hurda çeşitleri bakır hurda, demir hurda ve alüminyum hurdadır. Bunun yanında sarı hurda, kablo hurdası, tel hurda, çinko hurda, nikel hurda ve kurşun hurda alımı da yapıyoruz. Ayrıca güncel fiyatı ile her tür kağıt hurda çeşidi alımı yapan hurdacıyız. 1.hamur beyaz hurda kağıt, değişik renkli hurda kağıt, hurda karton kağıt, hurda okul kitapları, hurda a4 fotokopi kağıdı, hurda karton bardak ve hurda gazete alım yaptığımız kağıt hurda çeşitlerindendir. Ayrıca hurda şeffaf naylon, hurda polipropilen moblen, hurda pet şişe, hurda pleksi karışık, hurda abs plastik ise alım yaptığımız plastik hurda çeşitlerindendir. En güncel fiyattan yerinde ve değerinde her tür hurda satmak için hemen hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz.

körfez hurdacı

Körfez Güncel Hurda Fiyatları Hizmeti

Merak ettiğiniz tüm hurda fiyatlarını firmamızı arayarak öğrenebilirsiniz. Körfez hurdacı firması olarak güncel hurda fiyatlarını anlık olarak merkezinden takip ediyoruz. Böylece müşterilerimize her zaman en güncel fiyatlar ile hizmet veriyoruz. Ayrıca güncel bakır hurda fiyatlarını en doğru şekilde firmamızı arayarak öğrenebilirsiniz. Körfez hurdacısı olarak o günkü güncel hurda fiyatlarına göre en yüksek fiyat teklifi veren firmayız. Körfez hurda alan yerler arasında en çok tercih edilen geri dönüşüm firmasıyız. Ayrıca uzman ekiplerimiz ile uzun yıllardır Kocaeli Körfez’de hurdacılık sektöründe lider konumdayız.

Adresten Hurda Alımı

Toplu hurda satmak isteyenler için hurdacının adrese gelmesi çok önemlidir. Çünkü hurda yüklemesi, taşıması zahmetli ve zor iştir. Bu yüzden hurdacı firması olarak her tür hurdanızı adresinizden alıyoruz. Körfez’in tüm mahallelerinde hurda alımı için kapınıza geliyoruz. Her tür hurda satmak için firmamızı arayarak konum bildirdiğinizde yerinden hurda alımı gerçekleştiriyoruz. Ayrıca sökümü yapılacak hurdalar çalışanlarımız tarafından sökülerek araçlara yüklenmektedir. Hurda söküm zahmetine girmeden yerinde hurda satmak için hemen Körfez hurdacı firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Yorum yapın

Hemen Arayın