Malkara Hurdacı

Tekirdağ Malkara hurdacı tüm hurdalarınızı güncel fiyatı ile değerinde alıyoruz. Her çeşit bakır hurda, demir hurda, alüminyum hurda gibi metal hurda çeşitlerini güncel fiyattan alıyoruz. Ayrıca kağıt hurda, akü hurdası, ikinci el malzeme alımı da yapıyoruz.

Malkara hurdacı firmamızı arayarak tüm hurdalarınızı adresinizden satabilirsiniz. Çünkü adresten hurda alan hurdacı firması olarak hizmet sunuyoruz. Tekirdağ Malkara’da uzun yıllardır hizmet sunan firmamız tüm mahallelerden hurda alımı yapmaktadır. Hurdacı firmamızı aradığınızda adresinize gelerek hurda alımını yerinde gerçekleştiriyoruz.

Malkara hurda alan firmalar arasında yer alan İmamoğlu Metal profesyonel hurdacı hizmeti sunmaktadır. Her zaman güncel fiyatları takip ederek müşterilerinin yararına hizmet vermektedir. Bu yüzden her çeşit hurda alımında yüksek hurda fiyatı teklif ediyoruz.

Hurda fiyatları piyasasına göre her çeşit hurdanız için yüksek fiyat teklifi sunuyoruz. Tekirdağ Malkara hurdacıları arasında en yüksek hurda fiyatı teklifi sunan hurdacı firmasıyız. Bunun için hemen arayarak firmamızdan fiyat teklifi alabilirsiniz.

malkara-hurdaci
Malkara Hurdacı

Tekirdağ Malkara Hurdacı Hurda Alımı

Tekirdağ Malkara’da her tür metal hurda alıyoruz. Alım yaptığımız bazı metal hurda çeşitleri; demir hurda, bakır hurda, alüminyum hurdası, kablo hurdası, hurda sarı, çinko hurda, kurşun hurdası, paslanmaz hurda, nikel hurda ve tel hurdalardır. Bunun yanında her çeşit ikinci el hurda alımı da yapıyoruz.

Hurdacı firmamız kağıt hurda ve plastik hurda alımı da yapmaktadır. Okullardan ve kamu kurumlarından a4 fotokopi kağıt hurdası, kitap hurdaları, karton ve gazete hurda alımı yapıyoruz.

İçecek kutusu hurdası, akü hurdaları, kombi ve kalorifer peteği hurdaları da alım yaptığımız hurda çeşitleri arasında yer almaktadır. Ayrıca bakır, alüminyum ve demir mutfak eşyası hurdası da almaktayız.

Her tür hurdanız için firmamızdan fiyat teklifi alabilirsiniz. Bunun için firmamızın iletişim sayfasında yer alan telefon numarasını kullanabilirsiniz.

Malkara Hurda Bakır Alan Firmalar

Tekirdağ Malkara’da hurda bakır alan firmalar arasında yer alıyoruz. Ayrıca Malkara’da hurda bakır alan en büyük firmayız. Çünkü 25 yıldan fazladır Tekirdağ hurdacısı olarak hizmet sunuyoruz.

Her çeşit soyma bakır hurdası, lama bakır hurdası, levha bakır hurdası, ttr kırma bakır hurdası, antigron kırma hurda bakır, tel bakır hurda, külçe bakır hurda, hurda bakır talaşı satmak için firmamızı arayın. Bunun yanında her tür hurda bakır güncel fiyatı öğrenmek için de firmamızı arayabilirsiniz.

Hemen arayarak her tür bakır hurdanızı adresinizden ve değerinde satabilirsiniz. Hurdacı firmamızı aradığınızda hurda miktarına göre gerekli ekipmanlarımız ile geliyoruz. Ayrıca kısa sürede adresinize geliyor ve ödemeyi peşin olarak yapıyoruz.

Yorum yapın

Hemen Arayın