Paslanmaz Hurda Fiyatları

Paslanmaz Hurda Fiyatları Ne Kadar? Hurda paslanmaz güncel fiyatı? Paslanmaz hurda kg fiyatı sürekli güncellenmektedir. Aşağıdaki listeden paslanmaz hurda fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca aşağıda yer alan telefon numarasını tıklayarak firmamızı arayabilirsiniz.

paslanmaz hurda fiyatları
paslanmaz hurda fiyatları

Hemen arayın güncel hurda fiyatlarını öğrenin!

0539 581 7936

Paslanmaz Hurda Fiyatları 2023

304 Kalite Hurda 38.50 TL
304 Kalite Talaş32.00 TL
316 Kalite Hurda 58.00 TL
316 Kalite Talaşı32.50 TL
310 Kalite Hurda 56.50 TL
310 Kalite Talaşı36.50 TL
430 Kalite Hurdası26.50 TL
201 Kalite Hurdası26.50 TL
202 Kalite Hurdası26.50 TL

Paslanmaz Hurda Krom Alan Yerler

Hurda paslanmaz alan yerler arasında en yüksek fiyat veren firma olarak ilk sıradayız. Çünkü İmamoğlu Metal hurdacı firması olarak her tür krom hurda alımı yapıyoruz. Ayrıca hurda alımında yukarıda yer alan fiyat listesine göre en güncel fiyatları kullanıyoruz. Ayrıca İstanbul hurda borsası fiyatlarına göre en yüksek fiyattan hurda alımı yapıyoruz. Çünkü yılların verdiği tecrübe ile hurda piyasasına yön veriyoruz. Bu yüzden güncel fiyatı öğrenmek için firmamızı arayın. Bunun için yukarıdaki telefon numarasını tıklayın.

Paslanmaz Metal Kullanım Alanları

Paslanmaz metal çatal bıçak takımı ve mutfak gereçleri yapımında sıklıkla kullanılır. Ayrıca bina, kaplama, çatı kaplama ve cepheler yapımında da kullanılmaktadır. Bunun yanında tekne imalatında, santral üretiminde, endüstriyel makina parçaları yapımında, araba parçaları üretiminde, havacılık ve uzay sanayide sıklıkla kullanılan metal türüdür. Bu yüzden kullanım alanı oldukça geniştir. Ayrıca bu hurdanın geri dönüşümü çok önemlidir. Çünkü kullanım alanı bu kadar geniş olan hurda paslanmazın geri dönüşüme kazandırılması çok önemlidir.

paslanmaz hurda fiyatı

Hurda Paslanmaz Kg Fiyatları

Hurda güncel kg fiyatları listesi firmamız tarafından sürekli güncel tutulmaktadır. Çünkü hurda fiyatı anlık değişiklik gösterir. Bu yüzden fiyatları sürekli güncel tutuyoruz. Çünkü hurda satmak isteyen biri fiyat listemize baktığında en güncel fiyatları görmektedir. Böylece hurda satarken zarar etmemektedir. Yani hurdasını değerinde satmaktadır. Ayrıca firmamızı ararsanız siz değerli müşterilerimize o anlık en güncel listeyi söylüyoruz. Bunun yanında hurdanız için fiyat teklifinde bulunuyoruz. Çünkü hurdacı firmamız güncel hurda fiyatları hizmeti yanında hurda alım hizmeti de sunmaktadır. Bu yüzden en güncel fiyattan hurda satmak için firmamızla iletişim kurabilirsiniz. Bunun için sitemizde yer alan telefon numarasını arayabilirsiniz. Ayrıca firmamızın iletişim numarası yukarıda yer almaktadır. Hemen arayıp fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

“Paslanmaz Hurda Fiyatları” üzerine bir yorum

Yorum yapın

Hemen Arayın