Soyma Bakır Fiyatı

Soyma bakır fiyatı aşağıda listede yer almaktadır. Güncel soyma bakır fiyatları 2023 listesine aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz.

Soyma bakır fiyatı hurdacıların en çok merak ettiği konulardan biridir. Ayrıca hurdacı firmalar hurda soyma bakır fiyatlarını sıklıkla takip etmektedir. Soyma bakır değerli hurda türlerinden olduğu için günlük olarak fiyatlarını takip etmek gerekir. Çünkü hurda soyma bakır alırken ve satarken zarar etmemek için güncel değerinde satılıp alınmalıdır.

soyma bakır fiyatı
Soyma Bakır Fiyatı

Soyma Bakır174,00 TL / Kg
Soyma Bakır (300 kg üzeri)178,00 TL / Kg
Güncel Hurda Soyma Bakır Fiyatları

Soyma Bakır Nedir?

Hurda Soyma bakır , özellikle elektrik ve telekomünikasyon alanında kullanılan ve artık kullanılmayacak kadar eskimiş kabloların soyulmasıyla elde edilen Bakır hurda türüdür. Yani Soyma bakır hurda kablo bakır hurdanın soyularak elde edilmiş haline denir. Hurdacılar arasında Soyma bakır diye bilinmektedir. Kablonun içindeki bakır telin plastiğinden ayrılmasıyla ortaya çıkan bakır tel hurdaya soyma bakır hurda denilmektedir.

Soyma bakır hurda hurda sektöründe fiyat olarak en değerli olan hurda çeşididir. Çünkü elektrik ya da telefon gibi iletim hatlarındaki kullanılan bakırın saf bakıra yakın olması gerekmektedir. Öyle ki iletim hatlarında kullanılan bu kabloların iletimi kolaylaştırmak için %100 e yakın saflıkta olması gerekir. Bu sebeple soyma bakır hurdası fiyat olarak en değerli bakır hurda çeşitleri arasında yer almaktadır.

soyma bakır fiyatı

Soyma Bakır Kilosu Ne Kadar?

Hurda soyma bakır kilosu ne kadar? Diye merak ediyorsanız yukarıda yer alan fiyat listesi tablosuna bakabilirsiniz. Ayrıca hurda soyma bakır kg fiyatı öğrenmek için web sitemizde yer alan telefon numarasından firmamıza ulaşabilirsiniz. Bunun yanında iletişim sayfamızda yer alan mail adresi ile de fiyat öğrenebilirsiniz. İstanbul hurdacı İmamoğlu Metal olarak güncel fiyat hizmeti sunuyoruz. Hurda soyma bakır fiyatları anlık olarak merkezinden takip ederek sizler için güncel fiyat listesi yayınlıyoruz. Bunun yanında İstanbul’un en büyük hurdacı firması olarak hurda soyma bakır alırken piyasaya göre en yüksek fiyat teklifinde bulunuyoruz. Hemen firmamızı arayarak fiyat teklifi alabilirsiniz. Soyma bakır hurda satmadan önce mutlaka firmamızdan fiyat teklifi almayı unutmayın!

Yorum yapın

Hemen Arayın