Sultanbeyli Hurdacı

Sultanbeyli Hurdacı firması İmamoğlu Metal Sultanbeyli genelinde her çeşit hurda alımı yapmaktadır. 30 yıldır Sultanbeyli hurdacısı olarak hizmet veren firmamız Sultanbeyli’de adresten hurda alımı hizmeti, güncel hurda fiyatları hizmeti sunmaktadır. Ayrıca Sultanbeyli hurdacı olarak sunduğumuz bazı hizmetler şöyledir;

Güvenilir hurdacı hizmeti

Adresten hurda alım hizmeti

Elektronik hassas tartım

Peşin ve nakit ödeme

7/24 açık hurdacı hizmeti

Bina yıkımı yapan hurdacı

Fabrika ve iş yeri sökümü yapan hurdacı

Hurdacı firmamızdan hizmet almak için 7/24 firmamızı arayabilirsiniz. Bunun için iletişim sayfasında yer alan telefon numarasından firmamıza ulaşabilirsiniz. Hemen arayın tüm hurdacılık hizmetleri için firmamızla irtibata geçin.

Sultanbeyli Hurdacı Hurda Alan Firma

Sultabeyli’de alım yaptığımız bazı hurda çeşitleri;

Hurda bakır

Hurda alüminyum

Demir hurda

Kablo hurdası

Hurda sarı

Krom hurda

Hurda nikel

Hurda kurşun

Kağıt hurdası

Plastik hurda

Tekstil hurdası

Ahşap hurda

SULTANBEYLİ HURDACI
SULTANBEYLİ HURDACI

Hurda satmak için iş yerlerimize gelebilir ya da firmamızı arayarak adresten hurda alımı talep edebilirsiniz. Çünkü Sultanbeyli’de tüm mahallelerde adresten hurda alımı yapıyoruz. Hurdacı firmamızı aradıktan sonra konum belirtirseniz adresinize geliyoruz. Böylece tüm müşterilerimize yerinde hurda satım hizmeti sunuyoruz.

Hurdacı firmamıza whatsapp üzerinden fotoğraf gönderebilirsiniz. Hurda satmadan önce firmamızdan fiyat teklifi almayı unutmayın. Hurdanızın fotoğrafını gönderin sizlere fiyat teklifinde bulunalım. Gönderdiğiniz fotoğraftaki hurda çeşidine göre size güncel fiyatları söylüyoruz. Ayrıca Hurda alımında en yüksek fiyat teklifi sunuyoruz.

Sultanbeyli Güncel Hurda Fiyatları

Güncel hurda fiyatlarını öğrenmek için hemen hurda fiyatları sayfamıza tıklayabilirsiniz. Sultanbeyli’de hurda borsasını yakından takip ediyoruz. Ayrıca anlık hurda fiyatlarını takip ederek müşterilerimize en güncel fiyat bilgisi veriyoruz. Bu yüzden Sultanbeyli güncel hurda fiyatları denince akla ilk firmamız gelmektedir.

Hurdacı firmamızdan istediğiniz saatte arayarak güncel hurda fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Çünkü Sultanbeyli hurdacı olarak 7/24 hizmet sunuyoruz. Bundan dolayı haftanın her günü tüm hurdacılık hizmetleri için firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Güncel hurda bakır fiyatları, güncel hurda demir fiyatları, güncel hurda alüminyum fiyatları, güncel hurda sarı fiyatları, güncel kablo hurdası fiyatları öğrenmek için firmamızla iletişime geçin. Güvenilir hurdacı hizmeti için hemen arayın!

Yorum yapın

Hemen Arayın