Tuzla Hurdacı

Tuzla hurdacı firması İmamoğlu Metal her çeşit hurdacılık hizmetleri yürütmeye devam ediyoruz. 30 yılı aşkın süredir Tuzla ve civarında hurdacılık alanında akla gelen ilk firmalardan biriyiz. Tuzla hurdacı firması olarak Tuzla ve civarında profesyonel olarak yürüttüğümüz bazı hurdacılık faaliyetlerimiz aşağıda yer almaktadır.

Her çeşit hurda alımı

Adresten her çeşit hurda alımı

Peşin ve nakit ödeme hizmeti

7/24 açık hurdacı

Güvenilir hurdacı hizmeti

İkinci el malzeme alım satımı

Güncel hurda fiyatları hizmeti

Bina yıkım hizmeti

İş yeri ve fabrika söküm hizmeti

Bu ve buna benzer her tür hurdacılık hizmetleri için firmamızdan yardım alabilirsiniz. Bunun için hemen hurdacı firmamızla iletişime geçin. Hurdacı firmamıza ulaşmak için iletişim sayfamızda yer alan telefon numarasını arayabilirsiniz. Ayrıca hurdacı firmamız 7/24 açık olduğu için firmamızı istediğiniz saatte arayabilirsiniz. Her tür hurdanızı yerinde ve değerinde satmak için hemen arayın. Hurdanızı anında nakite çevirin.

Tuzla Hurdacı Hurda Alımı

Tuzla hurdacı olarak madem hurdalar başta olmak üzere her çeşit hurda alımı yapıyoruz. Üstelik hurda alımını genelde adresinden yapıyoruz. Böylece hurda satmak isteyen müşterilerimize kolaylık sağlıyoruz. Bunun yanında hurdalarınızı satmak için iş yerlerimize de getirebilirsiniz.

Tuzla Hurdacı

Tuzla hurdacı firması olarak alım yaptığımız bazı hurda çeşitleri bakır hurda, demir hurda, alüminyum hurda, çinko hurda, nikel hurda, krom hurda, kurşun hurda, kablo hurdası, kağıt hurda çeşitleri, plastik hurda, cam hurda ve ahşap hurdalardır.

Güncel Hurda Fiyatları

Tuzla hurdacı firması İmamoğlu Metal siz değerli müşterilerimize en güncel hurda fiyatları ile 7/24 hizmet vermektedir. Güncel fiyatını merak ettiğiniz her çeşit metal, kağıt ve plastik hurdanın en güncel fiyatını firmamızı arayarak öğrenebilirsiniz. Ayrıca her tür metal hurda, plastik hurda, kağıt hurda, ahşap hurda , cam hurda güncel fiyat listesi sitemizde yer almaktadır. Ayrıca hurda miktarına ve türüne göre o günkü değerini öğrenmek istiyorsanız firmamızı telefonla arayıp fiyat alabilirsiniz. Bunun yanında hurdanızın fotoğrafını gönderdiğinizde de hurdacı olarak sizlere fiyat teklifinde bulunuyoruz. Hemen arayarak en güncel fiyatları öğrenebilirsiniz. Firmamızdan fiyat teklifi almayı unutmayın.

Yorum yapın

Hemen Arayın