Üsküdar Hurdacı

İmamoğlu Metal hurdacı firması Üsküdar’da hizmet veren en büyük hurdacı firmaları arasında lider konumdayız. Uzun yıllardır Üsküdar’da tüm mahallelerde hurdacı hizmeti yürütmekteyiz. Üsküdar hurdacı olarak neler yapıyoruz?

Her tür hurda için güncel hurda fiyatları hizmeti

Ücretsiz keşif

Adresten her tür hurda alımı

Nakit ödeme

7/24 hurdacı hizmeti

Yıkım ve Söküm hizmeti

Üsküdar Hurdacı Güncel Hurda Fiyatları

Güncel hurda fiyatları listesine İmamoğlu Metal web sitesinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca listede bulunmayan diğer hurda çeşitleri için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Firmamızın telefon numarası iletişim sayfamızda yer almaktadır. Her tür bakır hurda, demir hurda, alüminyum hurda, krom hurda, nikel hurda, paslanmaz hurda, kağıt hurda, karton hurda, kablo hurdası, cam hurda, sarı hurda, plastik hurda, ahşap hurda güncel fiyatları için hemen arayın! Metal hurda borsası, kağıt hurda borsası ve plastik hurda borsası güncel fiyatlarına firmamızdan ulaşabilirsiniz. Üsküdar’da 2022 güncel hurda fiyatlarını anlık olarak firmamızdan öğrenin.

üsküdar hurdacı
Üsküdar hurdacı

Adresten Hurda Alan Hurdacı Firması

Üsküdar’da her tür hurdanızı adresinizden alıyoruz. Çünkü hurdacı firmamız için müşteri memnuniyeti her zaman ön planda olmuştur. Bu yüzden siz değerli müşterilerimizi taşıma ve nakliye zahmetine sokmadan hurdanızı kapınızdan alıyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken hurdacı firmamızla iletişime geçmektir. Üsküdar’da adresten hurda alımı yaptığımız bazı mahalleler şöyledir;

 1. ACIBADEM MAHALLESİ
 2. AHMEDİYE MAHALLESİ
 3. ALTUNİZADE MAHALLESİ
 4. AZİZ MAHMUT HÜDAYİ MAHALLESİ
 5. BAHÇELİEVLER MAHALLESİ
 6. BARBAROS MAHALLESİ
 7. BEYLERBEYİ MAHALLESİ
 8. BULGURLU MAHALLESİ
 9. BURHANİYE MAHALLESİ
 10. CUMHURİYET MAHALLESİ
 11. ÇENGELKÖY MAHALLESİ
 12. FERAH MAHALLESİ
 13. GÜZELTEPE MAHALLESİ
 14. İCADİYE MAHALLESİ
 15. KANDİLLİ MAHALLESİ
 16. KISIKLI MAHALLESİ
 17. KİRAZLITEPE MAHALLESİ
 18. KULELİ MAHALLESİ
 19. KUZGUNCUK MAHALLESİ
 20. KÜÇÜK ÇAMLICA MAHALLESİ
 21. KÜÇÜKSU MAHALLESİ
 22. KÜPLÜCE MAHALLESİ
 23. MEHMET AKİF ERSOY MAHALLESİ
 24. MİMAR SİNAN MAHALLESİ
 25. MURATREİS MAHALLESİ
 26. SALACAK MAHALLESİ
 27. SELAMİ ALİ MAHALLESİ
 28. SELİMİYE MAHALLESİ
 29. SULTANTEPE MAHALLESİ
 30. ÜNALAN MAHALLESİ
 31. VALİDE-İ ATİK MAHALLESİ
 32. YAVUZTÜRK MAHALLESİ
 33. ZEYNEP KAMİL MAHALLESİ

Üsküdar Hurda Alımında Nakit Ödeme

Hurdacı firması olarak hurda alımlarında nakit ödeme hizmeti sunuyoruz. Çünkü birçok müşteri hurdasını peşin para karşılığında satmak ister. Bu yüzden hurdacı firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ödemeyi peşin olarak anında yapıyor. Her çeşit hurdanızı kısa sürede hemen nakite çevirmek istiyorsanız hemen firmamızı arayın. Ayrıca hurda çeşidine ve miktarına göre güncel fiyattan ödeme yapıyoruz. Örneğin karışık halde bulunan hurdalarınız öncelikle tecrübeli çalışanlarımız tarafından ayrıştırma işlemine tabi tutulur. Daha sonra her hurda çeşidi ayrı ayrı tartılır. Böylece karışık hurdalarınızı içinde bulunan hurda çeşitlerine göre değerinde fiyatı ile satmış olursunuz.

Üsküdar Hurdacı Bina ve İş Yeri Yıkımı, Sökümü

Bina ve iş yerlerinde yıkım ya da tadilat öncesi söküm işleri yapıyoruz. Üstelik söküm işlerini hurda karşılığı olarak da yapıyoruz. Böylece söküm için ücret ödememiş oluyorsunuz. Üsküdar’da her tür söküm işleri için hurdacı firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Bunun yanında Üsküdar ve civarında her tür bina yıkımı yapıyoruz. Üsküdar hurdacı firması olarak kentsel dönüşüm kapsamındaki binalarda yıkım hizmeti sunuyoruz. Çünkü hurdacı firmamızın en temel hizmetlerinden biri de bina yıkım hizmetidir. Bina yıkımı tecrübe isteyen tehlikeli bir süreçtir. Bu yüzden uzman firmalar tarafından yapılmalıdır. İmamoğlu Metal olarak Üsküdar ve civarında profesyonel bina yıkım hizmeti sunuyoruz. Hurda karşılığı her tür bina yıkım hizmeti almak için hemen firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Yorum yapın

Hemen Arayın