Yalova Hurdacı

Yalova hurdacı firması olarak uzun yıllardır Yalova ve tüm ilçelerinde profesyonel hurdacı hizmeti sunuyoruz. En güncel fiyatları ile her tür demir, alüminyum, bakır hurda alımı yapıyoruz. Ayrıca yüksek fiyat teklifinde bulunuyoruz.

Yalova adresten hurda alımı yapan hurdacı firmasıyız. 30 yılı aşkın süredir Yalova genelinde adresten hurda alıyoruz. Yalova’da yerinde ve değerinde hurda alan Yalova hurdacıları arasında lider konumdayız.

Yalova’da en yakın hurdacı firması mı arıyorsunuz? Her tür hurdacılık işlemleriniz için sitemizde yer alan telefon numarasından firmamıza ulaşabilirsiniz. Hiçbir zahmete girmeden yerinde ve değerinde her tür hurda satmak için firmamızı arayın.

Bunun yanında Yalova hurdacı firması olarak hizmetlerimiz sadece hurda alımı ile sınırlı değildir. Ayrıca ev, iş yeri, depo, kamusal binalar, site ve apartman yıkım işleri için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Üstelik her çeşit bina yıkım hizmetini hurda karşılığı olarak da yapıyoruz. Bununla birlikte ev, iş yerleri ve fabrikalarda söküm hizmeti sunuyoruz. Her tür kapı pencere sökümü, makine sökümü, kalorifer kazanı ve peteği sökümleri gerçekleştiriyoruz.

Çelik konstrüksiyon, çelik çatı sökümü, çelik depo, demir çelik tesis, fabrikalarda makine sökümü için hemen firmamıza ulaşabilirsiniz. Firmamızı arayarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Yalova Hurda Bakır Alan Hurdacı Firması

Yalova genelinde her çeşit bakır hurda alımı yapıyoruz. Alım yaptığımız bazı bakır hurdalar; lama bakır hurda, levha bakır hurda, külçe bakır hurda, ttr kırma bakır hurda, kırkambar bakır hurdadır. Ayrıca bakır kablo ve tel bakır hurda alımı da yapıyoruz. Bakır kablo hurdalar içeriğinde bulunan bakır miktarına göre fiyatlandırılmaktadır. Bakır kablo hurdaları tek damarlı, çok damarlı olarak sınıflandırılır. Plastiğinden ayrıldıktan sonra kalan bakır miktarına göre fiyat belirliyoruz. Bu yüzden hurda kablo bakır satmak için hemen firmamızı arayabilirsiniz.

Yalova Hurdacı

Yalova Alüminyum Hurda Alan Yerler

Alüminyum hurda bakır hurda gibi değerli bir metal hurda çeşididir. Ayrıca alüminyum hurdaların neredeyse tamamı geri dönüştürülebilir özelliğe sahiptir. Bu yüzden İmamoğlu hurdacı firması olarak her çeşit hurda alüminyum alarak geri dönüşüme kazandırıyoruz. Ayrıca hurda alüminyum alımında yüksek hurda fiyatı garantisi sunuyoruz.

Bu yüzden hurda alüminyum satarken değerinde zarar etmeden satmak için hurdacı firmamızı arayabilirsiniz. Firmamızı aradığınızda hur alüminyum nerede olursa olsun bulunduğunuz konuma gelerek yerinde alım yapıyoruz. Hemen arayın fiyat teklifinde bulunalım.

Yalova Hurdacı Telefonu

Yalova hurdacı telefon numarası web sitemizde iletişim sayfasında yer almaktadır. Hurdacı telefon numarası hemen tıklayın kapınıza gelelim. Yalova’da en yakın hurdacınız olarak sizlere bir telefon kadar uzaktayız.

Yalova 7/24 açık hurdacı telefonu için hemen firmamızı arayın. En güncel hurda fiyatları için firmamızdan bilgi alabilirsiniz. Güncel hurda bakır fiyatları, güncel hurda demir fiyatları, güncel hurda alüminyum fiyatları için hemen firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Yorum yapın

Hemen Arayın