Alüminyum Kilosu

Alüminyum kilosu fiyatları en çok merak edilen hurda fiyatlarından biridir. Hurda alüminyum satmak isteyen biri en güncel fiyatını öğrenmek ister. Bunun için internette hurda alüminyum kilosu ne kadar? diye araştırır. Böylece alüminyum hurdasını en yüksek fiyatı ile satmaya çalışır. İmamoğlu Metal hurdacı olarak güncel alüminyum hurda fiyatı hizmeti sunuyoruz. Alüminyum hurda fiyat listesini hurda piyasasına göre anlık güncelliyoruz. En güncel alüminyum hurda fiyatını öğrenmek için hemen hurdacı firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Hurda alüminyum güncel fiyatları aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

2023 Hurda Alüminyum Kilosu Ne Kadar?

Hurda Alüminyum Fiyatları
Hurda Alüminyum Tel52,20 TL/Kg
Hurda Alüminyum Araiş46,00 TL/Kg
Hurda Alüminyum Jant47,80 TL/Kg
Hurda Alüminyum Ofset Matbaa47,80 TL/Kg
Hurda Alüminyum Boyasız Profil47,80 TL/Kg
Hurda Alüminyum Profil47,80 TL/Kg
Hurda Alüminyum Tas Tabak45,00 TL/Kg
Hurda Alüminyum Piston35,00 TL/Kg
Hurda Alüminyum Sert35,00 TL/Kg
Hurda Alüminyum Kutu31,00 TL/Kg
Hurda Alüminyum Radyatör32,00 TL/Kg
Hurda Alüminyum Talaş32,50 TL/Kg
Hurda Alüminyum Bakırlı Petek80,00 TL/Kg

Hurda alüminyum güncel kg fiyatı günden güne değişiklik gösterebilir. Alüminyum hurda fiyatları günlük hurda fiyatları piyasasına göre sürekli güncellenmektedir. Alüminyum fiyatı öğrenmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Hurda Alüminyum Kg Fiyatı Ne Kadar?

Alüminyum hurda Kg fiyatları yukarıda yer alan tabloda yazmaktadır. Araiş hurda alüminyum, alüminyum hurda bakırlı petek, hurda alüminyum profil, hurda alüminyum jant, hurda alüminyum talaşı, ofset matbaa alüminyum hurdası, hurda tel alüminyum güncel fiyatlarını öğrenmek için listeyi inceleyebilirsiniz. Ayrıca listede yer almayan diğer her çeşit alüminyum hurda için de firmamıza ulaşabilirsiniz. Bunun yanında alüminyum hurda dışında diğer hurda çeşitleri için de firmamızı arayabilirsiniz.

Alüminyum Hurda Kilosu Ne Kadar?

İmamoğlu Metal olarak güncel alüminyum hurda fiyatlarını sizlere sunuyoruz. Merak ettiğiniz tüm hurda çeşitleri için hemen arayın! Çünkü hurda borsası fiyatlarına oldukça hakimiz. Ayrıca fiyat listemizi her gün güncelliyoruz. Bunun için en güncel fiyatları sadece hurdacı firmamızdan öğrenebilirsiniz. Bunun yanında İstanbul’un en büyük hurdacı firması olarak her çeşit alüminyum alımı da yapıyoruz. Üstelik en yüksek fiyat teklifi ile alıyoruz. Ayrıca alüminyum hurda alımını adresinden yapıyoruz. Hurda satmak için firmamızı aradığınızda sizlere en yakın ekiplerimizi gönderiyoruz. En güncel fiyattan hurda alımı yaparak ödemeyi peşin veriyoruz.

Yorum yapın

Hemen Arayın