Çorlu Hurdacı

İmamoğlu Metal Çorlu Hurdacı firması olarak uzun yıllardır Çorlu’da hizmet sunuyoruz. Çorlu genelinde her çeşit hurdayı yerinde ve değerinde satın alıyoruz. Çünkü Çorlu genelinde hurdacı hizmeti veren en büyük firmayız. Çorlu’da sunduğumuz bazı hurdacılık faaliyetleri şunlardır;

Adresten her çeşit hurda alımı hizmeti.

Çorlu güncel hurda fiyatları hizmeti. Her çeşit hurdanın anlık olarak fiyat takibi.

İş yeri sökümü, fabrika bozumu, sökümü, moloz nakliye hizmetleri.

Çelik çatı ve çelik konstrüksiyon sökümleri.

Bina yıkım hizmetleri.

Çorlu Hurda Alan Hurdacı

Çorlu hurdacı İmamoğlu Metal olarak her çeşit hurdanızı adresinizden alıyoruz. Bunun için firmamızı arayıp adres vermeniz yeterlidir. Firmamızı aradığınızda hurda miktarına ve çeşidine göre gerekli ekipmanlarla gelerek hurda yükleme işlemini gerçekleştiriyoruz.

Ayrıca hurda alımı sırasında ödemeyi peşin olarak yapıyoruz. Üstelik hurda fiyatları borsasına göre hurdanızı o günkü değeri ile en yüksek fiyattan satın alıyoruz.

Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız müşterilerine her zaman yüksek fiyat teklifleri sunmaktadır.

Her çeşit bakır hurda, alüminyum hurda, demir hurda, çinko hurdası, hurda sarı, kablo hurdası, soyma bakır hurdası, kurşun hurdası, paslanmaz hurda, kağıt hurda, plastik hurda alımı yapıyoruz.

Çorlu’da hurda alan hurdacı firmalar arasında lider konumdayız. Çorlu’nun en çok tercih edilen en büyük hurdacı firmasıyız. Bunun için geri dönüşümü yapılabilecek her çeşit hurda alımı yapıyoruz.

Ayrıca Çorlu’da ikinci el malzeme alan hurdacılar arasındayız. 2.el her çeşit hurda alımı yapıyoruz. Ayrıca depolarımızda ihtiyacınız olan ikinci el malzeme alımı yapabilirsiniz.

Çorlu Hurdacı

Çorlu Hurda Fiyatları

Çorlu güncel hurda fiyatları öğrenmek için hemen hurdacı firmamızı arayabilirsiniz. Merak ettiğiniz her tür hurdanın o günkü değerini anında öğrenebilirsiniz. Bunun için sitemizde yer alan telefon numarasını arayın.

Her çeşit güncel hurda bakır fiyatı, güncel hurda demir fiyatı öğrenmek için firmamızı arayabilirsiniz. Bunun yanında güncel hurda sarı fiyatı ve güncel alüminyum hurda fiyatı öğrenmek için de firmamıza ulaşabilirsiniz.

Çorlu hurdacı firması olarak her çeşit bakır hurda, demir hurda, alüminyum hurda, hurda sarı, kağıt hurda, plastik hurda ve diğer hurda fiyatlarını anlık olarak takip ediyoruz. Hemen arayın Çorlu güncel hurda fiyatlarını öğrenin.

Çorlu Hurdacı
Çorlu Hurdacı

Yorum yapın

Hemen Arayın