Gebze Hurdacı

Gebze Hurdacı firması İmamoğlu Metal uzun yıllardır Gebze’de her tür hurda alımı yapmaktadır. İstanbul’da kurulan hurdacı firmamız Gebze ve civarında da yıllardır profesyonel hurdacı hizmeti sunmaktadır. Gebze’nin tüm mahallelerinde adresten hurda alımı yapan hurdacı firması olarak Gebze genelinde bina yıkımı ve sökümü de yapıyoruz.

Gebze Hurda Alımı

Hurda alımı en temel hizmetimizdir. Gebze’nin tamamında güncel fiyatı ile her tür hurda alıyoruz. Her tür bakır hurda, alüminyum hurda, demir hurda, krom hurda, çinko hurda, kurşun hurda, sarı hurda, kablo hurdası, plastik hurda, kağıt hurda, akü hurdası, ahşap hurda, paslanmaz hurda, karton hurda, alüminyum içecek kutuları, cam şişe hurdası, bez hurda ve aklınıza gelebilecek tüm hurda çeşitlerini alıyoruz. Ayrıca hurda alımlarını o günkü değeri ile en güncel fiyattan yapıyoruz. Bunun yanında hurdacı firmamız hurda alımlarında diğer hurdacı firmalara göre en yüksek fiyat teklifi sunan hurdacı firmasıdır.

Gebze Bakır Hurda Alan Hurdacı

Bakır hurda en çok alım yaptığımız hurda türüdür. Çünkü bakır değerli bir metal olduğu için geri dönüşümü en çok yapılan hurdalardan biridir. Bu yüzden çoğu kişi bakır hurdaları çöpe atmak yerine hurdacıya satmaktadır. İmamoğlu Metal Hurdacı firması olarak her tür bakır hurda alımı yapıyoruz. Soyma bakır, Lama bakır, Kırkambar bakır, Antigron kırma bakır, Bakır talaşı, Külçe bakır, TTR kırma bakır, Kalıp bakır, Bakır talaşı, Bobin bakır, Tombak bakır, Çıkma lama, Trafo bakırı alım yaptığımız bazı bakır hurda çeşitleridir. Bakır hurda alımını her zaman en güncel fiyatı ile yapıyoruz. Ayrıca o günkü hurda piyasasına göre en yüksek fiyat teklifi sunuyoruz. Bunun yanında isterseniz bakır hurda alımlarını adresten gerçekleştiriyoruz. Bunun için firmamıza hurdanızın bulunduğu konumu söylemeniz yeterlidir. Firmamıza konum atarsanız kısa süre içerisinde adresinize geliyoruz. Gebze ve civarında her tür bakır hurda satmak için hemen hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz.

Gebze Hurdacı

Gebze Güncel Hurda Fiyatları 26.04.2023

Hurda fiyatları zaman içerisinde değişiklik gösterir. Bu yüzden çoğu kişi hurda satmadan önce güncel hurda fiyatlarını öğrenmek ister. İmamoğlu Metal Gebze Hurdacı firması olarak 7/24 güncel hurda fiyatları listesi sunuyoruz. Çünkü Gebze’nin en çok tercih edilen hurdacı firması olarak hurda piyasasını sürekli takip ediyoruz. Böylece müşterilerimize her zaman en güncel fiyatları söylüyoruz. Çünkü müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Gebze’nin neresinde olursanız olun firmamızı arayarak hurda fiyatlarını sorabilirsiniz. Ayrıca yerinde ve değerinde hurda satmak için firmamıza ulaşabilirsiniz. Hemen firmamızı arayarak hurdanızı anında nakite çevirin.

gebze hurdacı

Gebze Demir Hurda Alan Hurdacı Firma

Gebze’de her çeşit demir hurdasını yerinde ve değerinde satın alıyoruz. Öyle ki alım yaptığımız bazı demir hurda çeşitleri şunlardır.

Ekstra demir hurda, toplama demir hurda, dkp demir hurda, pik demir hurda ve demir talaşı hurdaları. Bunun yanında her çeşit inşaat yıkım demiri hurdası alımı da yapmaktayız. Bunun için firmamızı arayabilirsiniz. Bina yıkımlarından çıkan demir hurdalarınız için hemen arayın. Ayrıca iş yerlerinde sökülen ve atıl durumdaki hurda demirleriniz için hemen Gebze hurdacı firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Gebze hurdacı hurda demir alımı
Gebze hurdacı hurda demir alımı

Gebze’de Bina Yıkımı Yapan Hurdacı Firma

Kocaeli Gebze’de bina yıkımı ve fabrika ve iş yeri sökümü konusunda profesyonel hizmet sunan hurdacı firması olarak uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Ayrıca Gebze’de hurda karşılığı bina yıkımı ve fabrika sökümü hizmeti sunuyoruz.

İş yeri, bina ve fabrika sökümü işlemleri oldukça zordur ve uzman bir ekip tarafından yapılması gerekir. Ayrıca, yıkım işlemlerinde atılan malzemelerin düzenli olarak toplanması ve geri dönüşüm için gönderilmesi gerekir. Bu nedenle, güvenilir ve profesyonel bir hurdacı firması ile çalışmak çok önemlidir. İşinde uzman çalışanları ile İmamoğlu Metal Gebze ve civarında uzun zamandır profesyonel bina yıkım hizmeti sunmaktadır.

İmamoğlu Metal, yıkım işlemlerinde atılan malzemeleri düzenli olarak toplayarak geri dönüşüm için fabrikalara iletir. Bundan dolayı genellikle yıkım işlerini hurda karşılığı olarak yapmaktadır. Ayrıca, firma yıkım işlemlerinde kullanılan tüm ekipmanları ve teknolojileri en son teknolojilerle günceller. Böylece, yıkım işlemleri daha hızlı ve verimli bir şekilde yapılabilir.

Hurdacı firmamız, müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için çalışır. Yıkım işlemleri sırasında güvenliğe önem verir ve tüm güvenlik önlemlerini alır. Ayrıca, yıkım işlemlerinde atılan malzemeleri düzenli olarak toplayarak çevreye dost bir şekilde faaliyet gösterir. Gerekli her tür sertifikalara sahip olan çalışanları ile profesyonel hurdacı hizmeti sunar.

Hurdacı firmamız bina yıkımı, iş yeri ve fabrika sökümü gibi zor işlemleri güvenilir ve profesyonel bir şekilde yapar. Müşterilerine en iyi hizmeti sunma amacı ile çalışan firmamız, güvenli yıkım işlemleri ve verimli malzeme toplama hizmeti sunmaktadır.

Gebze Hurda Alüminyum Alan Firma

Gebze’de her çeşit alüminyum hurdasını en güncel fiyatları ile satın alıyoruz. Ayrıca her tür alüminyum hurda fiyatını anlık olarak takip ediyoruz. Alüminyum hurdanın bir çok çeşidi vardır. Hurda satmak isteyen birinin bunlara dikkat etmesi gerekir. Eğer bu konuda bilgi sahibi değilseniz firmamızdan profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Hurdacı firmamızı aradığınızda sizlere her çeşit alüminyum hurdasının o günkü anlık güncel fiyatlarını söyleriz. Ayrıca satmak istediğiniz alüminyum hurdasının fotoğrafını firmamıza gönderirseniz hurdanızın güncel değeri ile size fiyat teklifinde bulunuyoruz. Bunun için Gebze hurdacı firmamız İmamoğlu Metal ile iletişime geçebilirsiniz. Her tür hurda alüminyum fotoğrafı göndermek için whatsapp iletişim numaramızı kullanabilirsiniz. Hemen arayarak her tür alüminyum hurdanız için fiyat teklifi almayı unutmayın. Hurdacı firmamıza 7/24 ulaşabilirsiniz.

Hurda Alüminyum Alımı
Hurda Alüminyum Alımı

Gebze Hurdacı Hurda Kablo Alan Firmalar

Kablo hurdası, kullanılmış veya atılmış elektrik kablolarından oluşan bir tür metal hurdadır. Hurda kablo genellikle demir, bakır ve alüminyum gibi metallere dayanır ve geri dönüşüm için toplanır.

Kablo hurdaları, elektrik, telekomünikasyon ve bilgi teknolojisi gibi sektörlerde kullanılan elektrik kablolarından oluşur. Bu kablolar kullanımını tamamladıktan sonra atılabilir veya yenilenmeler sırasında geri dönüştürülebilir. Kablo hurdaları, metal içeriğinin yüksek olması nedeniyle değerli bir kaynaktır ve geri dönüşüm için değerlendirilir.

Kablo hurdaları, elektrik enerjisi üretmek, metal ürünleri üretmek veya tekrar kablo üretmek gibi farklı amaçlar için geri dönüştürülebilir. Geri dönüştürme süreci, kablo hurdalarının işlenmesi, ayrıştırılması ve tekrar kullanılabilir metallere dönüştürülmesi gerekir.

Gebze Hurdacı İmamoğlu Metal her çeşit kablo hurdasını yerinde ve değerinde alarak geri dönüşüme katkı sağlamaktadır. Ayrıca her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız her tür kablo hurdasını adresinizden almaktadır. Bunun yanında Gebze’de hurda kablo için en yüksek fiyat teklifi sunan hurdacı firmasıyız. Kablo hurdanızı o günkü güncel fiyatı ile değerinde alıyoruz.

Hurdacı firmamızı arayarak her çeşit kablo hurdanız için fiyat teklifi alabilirsiniz. Satmak istediğiniz kablo hurda fotoğrafını firmamıza gönderip güncel fiyatını öğrenebilirsiniz. Her çeşit bakır ve alüminyum kablolarını hiçbir zahmete girmeden kapınızdan kolay bir şekilde satmak için hemen firmamızla iletişime geçin.

Hurdacı firmamızı ara sayfamızda ve iletişim sayfamızda yer alan telefon numaralarından arayabilirsiniz. Gebze ve civarında hizmet sunan firmamızı 7/24 arayıp profesyonel hizmet alabilirsiniz. Hemen arayıp fiyat teklifi alın.

kablo hurdası

Gebze Hurda Akü Alan Firmalar

Kocaeli Gebze hurda akü alan firmalar arasında bulunuyoruz. Her çeşit hurda akü alan hurdacı firması olarak akü hurdanızı yerinde ve değerinde alıyoruz.

Aküler, günlük hayatımızda sıklıkla kullanılan cihazların enerji kaynağıdır. Ancak, bu aküler zamanla ömrünü tamamladığında veya kullanılamaz hale geldiğinde atılması gereken tehlikeli atıklar haline gelirler.

Gebze hurdacı firmamız, toplanan hurda aküleri, geri dönüşüm fabrikalarına bırakmaktadır. Böylece geri dönüşüm tesislerinde hurda aküler yenilenmektedir. Hurda aküler, öncelikle kurşun asit aküler olmak üzere, nikel-kadmiyum ve lityum iyon piller gibi çeşitli türlerde olabilirler.

Kurşun asit aküler, arabalarda, motosikletlerde ve deniz araçlarında kullanılan en yaygın türdür. Bu aküler, kurşun plakaların bir çözelti içinde çinko plakalarla reaksiyona girerek elektrik üretmesi prensibine dayanır. Bu tür akülerin geri dönüşümü oldukça önemlidir çünkü içerdikleri kurşun ve asit, çevreye büyük zararlar verebilirler.

Geri dönüşüm işlemi, öncelikle hurda akülerin toplanması ve ayrıştırılmasıyla başlar. Aküler, içlerindeki kurşun, plastik, asit ve diğer malzemeler açısından ayrıştırılmaktadır. Kurşun, geri dönüştürülmesi en kolay malzemelerden biridir ve tekrar kullanılabilir hale getirilerek yeni akülerin yapımında kullanılır. Plastik, geri dönüştürüldüğünde tekrar yeni ürünlerin yapımında kullanılabilir. Asit, özel işlemlerden geçirilerek gübre üretiminde kullanılabilir.

Hurdacı firmamız İmamoğlu Metal, hurda akülerin geri dönüştürülmesi sayesinde doğal kaynakların korunmasına ve atıkların doğaya zarar vermesinin önlenmesine katkı sağlar. Ayrıca, hurda akülerin geri dönüştürülmesi, ekonomik açıdan da önemlidir çünkü geri kazanılan malzemeler, yeni ürünlerin yapımında kullanılarak maliyetleri düşürür ve çevre dostu bir üretim sürecine katkı sağlar.

Gebze Hurda Sarı Alan Hurdacı

Hurda sarı alan firmalar arasında bulunan İmamoğlu Metal, her çeşit hurda sarı alımında yüksek fiyatları kullanmaktadır. Güncel hurda sarı fiyatlarına göre hurda sarı alırken müşteri memnuniyetini gözeterek hurda alımı yapıyoruz. Her çeşit araiş sarı hurda, çubuk ucu sarı hurda, su saati hurdaları, çubuk sarı talaş hurdası ve sarı oto radyatör hurda alıyoruz. Ayrıca sarı hurda alımlarını adresinizden de yapmaktayız. Bunun için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Hurda sarılar, eski ve kullanım ömrünü yitirmiş hele gelen sarı renkli metal malzemelerdir. Bu malzemeler, genellikle yapısal ve dekoratif amaçlar için kullanılırlar.

Gebze hurdacı firmamız, hurda sarıları toplayarak geri dönüşüme kazandırır ve tekrar kullanır hale getirir. Bu geri dönüşüm işlemi, çevreye ve ekonomiye birçok fayda sağlar.

Hurdacı firmamız öncelikle, hurda sarıların geri dönüştürülmesi ve doğal kaynakların korunmasına yardımcı olur. Hurda sarı malzemeler, genellikle bakır, pirinç, bronz gibi metallerden yapılmıştır. Ayrıca sarı malzemeler doğal kaynaklardan da elde edilmektedir. Geri dönüşüm sayesinde, bu kaynaklar daha az tüketilir ve çevrenin korunmasına katkı sağlanır.

Hurda sarıların geri dönüştürülmesi ekonomik açıdan da önemlidir. Yeni malzemelerin üretim maliyetlerini düşürür ve ekonomiye katkı sağlar. Ayrıca, geri dönüşüm işlemi, hurdacılık işiyle uğraşanların gelirlerini arttırır.

Hurdalık işiyle uğraşanlar, hurda sarıların geri dönüştürülmesi için çeşitli işlemler yaparlar. İlk olarak, hurda sarılar toplanıp ve ayrıştırılmaktadır. Bu ayrıştırma işlemi, hurda sarıların içindeki diğer malzemelerin çıkarılması ve sadece sarı metallerin geri dönüştürülmesi için yapılmaktadır. Ayrıca, hurda sarıların temizlenmesi de önemlidir çünkü temizlenmemiş malzemeler geri dönüştürülemez hale gelebilirler.

Daha sonra, hurda sarılar eritilerek yeni ürünlerin yapımında kullanılmaktadır. Bu işlem, özel fırınlar ve diğer ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. Geri dönüştürülen malzemeler, genellikle inşaat, otomotiv ve elektrik endüstrilerinde kullanılmaktadır.

İmamoğlu Metal hurdacı firması olarak her çeşit hurda sarının geri dönüşümüne katkı sağlıyoruz. Ayrıca hurda sarı satan müşterilerimize kazanç sağlıyoruz. Üstelik hurda sarı alımını en yüksek fiyattan yaparak değerinde alım yapıyoruz. Her çeşit hurda satmak için hemen firmamıza ulaşabilirsiniz.

Gebze İkinci El Malzeme Alım Satımı

Gebze hurdacı firması İmamoğlu Metal olarak hizmetlerimizden bir tanesi de ikinci el malzeme alım satım hizmetidir. Her çeşit ikinci el malzeme alan hurdacı firması olarak hizmet veriyoruz. Gebze ve çevresinde ikinci el inşaat malzemeleri alıyoruz.

Bunun yanında ikinci el pvc pencere kapı alımı yapıyoruz. Ayrıca ikinci el kalorifer kazanı, peteği alımı da yapmaktayız. Ayrıca ikinci el buz dolabı, çamaşır makinesi, televizyon, bilgisayar kasası, her çeşit makine, akü, jeneratör, araba parçaları da almaktayız.

İkinci el malzemelerinizi bizimle değerlendirmek için firmamıza ulaşabilirsiniz. Çünkü ikinci el çoğu malzeme geri dönüşüme kazandırılabilir. Bu yüzden evinizde kullanım ömrünü dolduran her tür ikinci el malzemeyi çöpe atmak yerine nakite çevirebilirsiniz. Böylece hem geri dönüşüme katkı sağlamış hem de kazanç elde etmiş olursunuz.

İkinci el malzeme satmak için şunları yapabilirsiniz. Öncelikle ikinci el alan Gebze hurdacı firmamızı arayın. Satmak istediğiniz malzemeyi söyleyerek fiyat teklifi alın. Daha sonra hurda alımı için hurdacı firmamızı bekleyebilirsiniz. Çünkü hurda satmak için firmamızı aradığınızda kısa süre içerisinde adresinize geliyoruz. Her çeşit hurda alımını adresinizden yapıyoruz. İkinci el malzeme sökümü de yapıyoruz. Hurdanızı yerinde ve değerinde satmak için hemen hurdacı firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Gebze Hurda Krom Alan Yerler

Hurdacı firmamız her çeşit krom hurda alımı da yapmaktadır. Alım yaptığımız bazı krom hurda çeşitleri aşağıda tabloda yer almaktadır. Bunların dışında her tür hurda krom paslanmaz satmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Çünkü Gebze’de hurda krom paslanmaz alan yerler arasında yer almaktayız. Ayrıca her tür hurda krom güncel fiyatları öğrenmek için firmamızı arayabilirsiniz.

Hurda 304 Krom
Hurda 304 Krom Talaşı
Hurda 316 Krom
Hurda 316 Krom Talaşı
Hurda 310 Krom
Hurda 310 Krom Talaşı
Hurda 430 Krom
Hurda 201 Krom
Hurda 202 Krom

Çünkü İmamoğlu Metal hurdacı firması olarak hurda krom fiyatları borsasına göre en güncel krom fiyatlarını sizlere sunuyoruz. Hurda krom güncel fiyatlarını öğrenmek için hurda fiyatları sayfasına bakabilirsiniz. Bunun yanında firmamızı arayarak da hurda krom için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Hurdacı firması olarak her çeşit krom hurdanızı kapınızdan alıyoruz. Gebze genelinde ve tüm mahallelerinde adresten hurda alımı yapıyoruz. Çünkü Gebze’de en büyük hurdacı firmasıyız. Gebze’de krom hurda alımı yaptığımız bazı mahalleler şunlardır.

 1. ADEM YAVUZ MAHALLESİ HURDACI
 2. AHATLI MAHALLESİ HURDACI
 3. ARAPÇEŞME MAHALLESİ HURDACI
 4. BALÇIK MAHALLESİ HURDACI
 5. BARIŞ MAHALLESİ HURDACI
 6. BEYLİKBAĞI MAHALLESİ HURDACI
 7. CUMAKÖY MAHALLESİ HURDACI
 8. CUMHURİYET MAHALLESİ HURDACI
 9. DENİZLİ MAHALLESİ HURDACI
 10. DURAKLI MAHALLESİ HURDACI
 11. ELBİZLİ MAHALLESİ HURDACI
 12. ESKİHİSAR MAHALLESİ HURDACI
 13. GAZİLER MAHALLESİ HURDACI
 14. GÜZELLER MAHALLESİ HURDACI
 15. HACIHALİL MAHALLESİ HURDACI
 16. HATİPLER MAHALLESİ HURDACI
 17. HÜRRİYET MAHALLESİ HURDACI
 18. İNÖNÜ MAHALLESİ HURDACI
 19. İSTASYON MAHALLESİ HURDACI
 20. KADILLI MAHALLESİ HURDACI
 21. KARGALI MAHALLESİ HURDACI
 22. KİRAZPINAR MAHALLESİ HURDACI
 23. KÖŞKLÜ ÇEŞME MAHALLESİ HURDACI
 24. MEVLANA MAHALLESİ HURDACI
 25. MİMAR SİNAN MAHALLESİ HURDACI
 26. MOLLAFENARİ MAHALLESİ HURDACI
 27. MUALLİMKÖY MAHALLESİ HURDACI
 28. MUDARLI MAHALLESİ HURDACI
 29. MUSTAFAPAŞA MAHALLESİ HURDACI
 30. OSMAN YILMAZ MAHALLESİ HURDACI
 31. OVACIK MAHALLESİ HURDACI
 32. PELİTLİ MAHALLESİ HURDACI
 33. SULTAN ORHAN MAHALLESİ HURDACI
 34. TATLIKUYU MAHALLESİ HURDACI
 35. TAVŞANLI MAHALLESİ HURDACI
 36. TEPEMANAYIR MAHALLESİ HURDACI
 37. ULUS MAHALLESİ HURDACI
 38. YAĞCILAR MAHALLESİ HURDACI
 39. YAVUZ SELİM MAHALLESİ HURDACI
 40. YENİKENT MAHALLESİ HURDACI

Gebze Hurdacı Telefonu

Gebze hurdacı telefonu için hemen arayın. Telefon numarası ana sayfada ve iletişim sayfasında yer almaktadır. Size bir telefon kadar yakınız. Gebze genelinde en kısa sürede adrese gelen hurdacı firmasıyız. Hemen firmamızı arayarak kolay bir şekilde hurda satabilirsiniz.

En yakın hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? O halde doğru adrestesiniz. Çünkü en yakın hurdacı olarak hizmet veriyoruz. Çünkü firmamızı aradıktan kısa bir süre sonra adresinize geliyoruz. Ayrıca işinde uzman ekiplerimiz ile profesyonel hurdacı hizmeti sunuyoruz. Gebze hurdacı numaraları içerisinde size en yakın hurdacı numarası firmamıza aittir.

Hurdacı firması olarak 7/24 hizmet veriyoruz. Bunun için hurdacı firmamıza telefon numaralarına istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Güvenilir hizmet anlayışı ile her zaman kaliteli hurdacı hizmeti sunuyoruz.

Gebze Hurda Alan Yerler

Gebze, Türkiye’nin en büyük sanayi bölgelerinden biridir. Bölgede birçok ulusal ve uluslararası şirketin fabrikaları ve üretim tesisleri bulunmaktadır. Sanayinin bu kadar çok geliştiği Gebze’de geri dönüşüm sektörü de önem kazanmış ve oldukça gelişmiş durumdadır.

Gebze’de birçok geri dönüşüm fabrikaları bulunmaktadır. Bu yüzden hurdacılık sektörü de Gebze’de çok önemli bir duruma gelmiştir. İmamoğlu Metal olarak Gebze genelinde geri dönüştürülebilir her çeşit hurdayı yerinde alarak geri dönüşüm fabrikalarına iletiyoruz.

Gebze hurda alan yerler arasında bulunuyoruz. Ayrıca Gebze en büyük hurdacı firması olarak hizmet sunuyoruz. Geri dönüşüm fabrikalarına ham madde temin ediyoruz. Böylece geri dönüşüme katkı sağlamış oluyoruz. Üstelik müşterilerimizden her çeşit hurdayı değerinde alarak müşterilerimizin de kar etmesine katkı sağlıyoruz.

Gebze Güncel Fiyattan Hurda Alımı

Gebze’de güncel fiyattan hurda alımı yapan hurdacı firmaları arasında bulunuyoruz. Çünkü en önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bunun için de siz değerli müşterilerimizin her tür hurdasını en güncel fiyatı ile alıyoruz. Ayrıca her tür hurdanızı yerinde alım hizmeti de sunuyoruz.

Bunun yanında Gebze hurdacı firması olarak hurda fiyatları sayfamızda sizlere en güncel hurda fiyatlarını sunuyoruz. Bunun için hurda fiyatları sayfamıza bakarak hurdanızı en güncel fiyatını öğrenebilirsiniz. Ayrıca hurdanızı o günkü fiyatı ile değerinde satmış olursunuz.

Hurdacı firması olarak günlük olarak güncel fiyat listesini yayımladığımız hurda çeşitlerinden bazıları aşağıda yer almaktadır;

Bakır Hurda

Sarı Hurda

Demir Hurda

Alüminyum Hurda

Çinko Hurda

Çelik Hurda

Kapı, Pencere Hurdaları

Kablo Hurda

Krom Hurda

Çinko Hurda

Nikel Hurda

İnşaat Hurdaları

Endüstriyel İmalat Hurdaları

Kurşun Hurda

Kağıt, Karton Hurda

Plastik Hurdaları

Akü Hurdaları

Motor Hurdası

Ana kart Hurdası

Paslanmaz Hurda

Jeneratör Hurdaları

Gebze hurdacılık sektöründe önemli bir yere sahiptir. Bunun için birçok hurdacı bulunmaktadır. Ama bu hurdacılar arasında en güvenilir hurdacı firması olarak her zaman İmamoğlu Metal hurdacı firmamız ilk sırada yer almaktadır. Bunun sebebi uzun yıllardır Gebze ve civarında yaptığımız güvenilir faaliyetlerdir.

Bununla birlikte en güncel fiyattan hurda alımı yapan hurdacı olarak hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Çünkü her tür hurda alımı yaparken o günkü hurda fiyatları piyasasına göre anlık olarak güncel fiyatları kullanmaktayız.

Bundan dolayı her çeşit hurdanın güncel fiyatını öğrenmek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca firmamızı hemen aradığınızda sizlere anlık fiyatları söyleriz. Bununla beraber firmamıza mesaj atarak da fiyat teklifi alabilirsiniz. Bunun için firmamızın whatsapp iletişim hattına satmak istediğiniz hurdanın fotoğrafını göndermeniz yeterli olacaktır.

Gebze En Yakın Hurdacı Firması

Gebze’de en yakın hurdacı firması olarak hizmet sunuyoruz. Ayrıca en kısa sürede adrese gelen hurdacı firmasıyız. Çünkü Gebze merkezli kurulan hurdacı firmamız tüm mahallelerde hizmet vermektedir. Bunun için firmamızı aradığınızda hemen adresinize geliyoruz.

Hurdacı firmamıza iletişim sayfamızda yer alan numaralardan ulaşabilirsiniz. İletişim numaralarımıza istediğiniz zaman arayıp mesaj gönderebilirsiniz. Çünkü Gebze’de 7/24 hizmet sunmaktayız. Hemen arayarak kaliteli ve güvenilir hizmetin keyfini sürün.

Gebze 7/24 Açık Hurdacı

Hurda satmak için bazen 7/24 açık hurdacı arıyoruz. Çünkü yıkım ve söküm sonrası çıkan hurdaları bazen hemen satmak istiyoruz. Böylece yıkım ve söküm esnasında çıkan hurdaları hemen satarak çevre kirliliğini önlemiş oluyoruz. Ayrıca hurdaları hemen satarak nakit ihtiyacımızı da karşılamış oluruz.

İmamoğlu Metal hurdacı firması olarak haftanın her gününde ve günün her saatinde açık hurdacı hizmeti sunuyoruz. Ayrıca Gebze hurdacıları arasında 7/24 açık Gebze hurdacı firması olarak hizmet veriyoruz.

Bunun için Gebze ve civarında istediğiniz zaman her çeşit hurda satmak için firmamızı arayabilirsiniz. Hurdacı firmamıza ulaşmak için iletişim sayfamızda yer alan telefon numarasını kullanabilirsiniz.

Hurdacı firmamızı aradığınızda neler yapıyoruz? Öncelikle sizlerden satmak istediğiniz hurda hakkında bilgi alıyoruz. Bununla birlikte hurda çeşidine göre sizlere fiyat teklifinde bulunuyoruz. Ayrıca hurda fiyatları borsasına göre satmak istediğiniz hurdanın güncel fiyatları hakkında bilgi veriyoruz.

Daha sonra hurda miktarına göre gerekli her çeşit araç ve gereç ile bulunduğunuz konuma gelerek hurda alımını adresinizden yapıyoruz. Hemen firmamızı arayarak yerinde ve değerinde her çeşit hurda satabilirsiniz.

Yorum yapın

Hemen Arayın