Hurda Bakır Fiyatları

Hurda Bakır Fiyatları güncel listesi aşağıda yer almaktadır. Güncel Hurda Soyma Bakır Fiyatı için aşağıda yer alan listeye bakabilirsiniz. Ayrıca sürekli değişen hurda bakır fiyatlarını anlık öğrenmek için firmamızı arayabilirsiniz.

Güncel Bakır Hurda Fiyatları 2023

Hurda Bakır Fiyatları
Fosfor Bronz Araiş (CuSn8)182,00 TL
Soyma Bakır175,00 TL
Lama Bakır İmalat Artığı (Elektrolitik)175,00 TL
Antkron Kırma (Kalın kırma)175,00 TL
Ttr Kırma (İnce Kırma)175,00 TL
Külçe Bakır %98162,00 TL
Bakır Talaşı162,00 TL
Kırkambar Kırma Bakır162,00 TL
Kırkambar Bakır158,00 T

hurda bakır fiyatları
hurda bakır fiyatları

Soyma bakır hurda, bakır hurda türleri içinde fiyat olarak en değerli olan bakır hurda türüdür. Ayrıca soyma bakır hurdalar %100 geri dönüşümü yapılabilecek hurda çeşididir. Güncel soyma bakır hurda fiyatı öğrenmek için İmamoğlu Metal, İstanbul hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz.

İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin her tarafında soyma bakır hurda alımı yapıyoruz. Bunun yanında kablo bakır hurda, kırkambar bakır, lama bakır hurda, külçe bakır hurda, bakır talaşı hurdası, kırma bakır hurdasını da güncel fiyatı ile adresinizden alıyoruz.

Bakır Hurda Kg Fiyatı

Yukarıdaki listede bazı bakır hurda çeşitleri için ” Bakır Hurda Fiyatları” listesini bulunmaktadır. Bunun yanında diğer bakır hurda fiyatları aşağıda yer almaktadır.

Çatı Bakırı Hurda Fiyatı175,00 TL
Bakır Kazan Hurda Fiyatı175,00 TL
Fosfor Bronz Araiş (CuSn8)182,00 TL
Karışık Kırma Bakır Hurda Fiyatı 175,00 TL
Çubuk Talaşı Bakır Hurda Fiyatı162,00 TL
Soyma Bakır Hurda Kg Fiyatı175,00 TL
soyma bakır fiyatı

Hurda Bakır Alan Hurdacı

Hurda bakır satmak istediğinizde firmamızı her zaman arayabilirsiniz. Çünkü hurdacı olarak bakır hurda alımında 7/24 hizmet sunuyoruz. Ayrıca her tür bakır hurdanızı adresinden satın alıyoruz. Bunun yanında yükleme işlemini çalışanlarımız ile yapıyoruz. Böylece hiçbir zahmete girmeden bakır hurdanızı yerinde satıyorsunuz. Üstelik ödemeyi peşin ve nakit olarak yapıyoruz. Bu hizmetlerimiz sayesinde hurdanızı sevk etmek için herhangi bir nakliye süreci ile ilgilenmenize gerek kalmamaktadır. Çünkü firma araçlarımız ile dilediğiniz adrese gelerek hurdalarınızı hemen teslim almaktayız.

hurda bakır fiyatı
hurda bakır fiyatı

Hurda Bakır Kilosu Ne Kadar?

Hurda bakır kilosu sürekli değişmektedir. Ancak İmamoğlu Metal firması olarak sürekli değişen fiyatları merkezinden takip ederek siz değerli müşterilerimize en güncel fiyat listelerini sunuyoruz. Bunun için yukarıdaki listede yer alan hurda bakır fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Bunun yanında firmamızı telefonla arayarak ya da mesaj atarak her çeşit için fiyat telifi alabilirsiniz. Ayrıca kurumsal mail adresimize mail atarak toplu hurdalarınız için fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Hurda Bakır Alımı

Hurda bakır fiyatları firmamız tarafından güncel kur üzerinden değerlendirilir. Böylelikle her zaman sizlere en iyi hurda bakır fiyatı vermekteyiz. Elinizde bulunan hurda bakır ve diğer maden ürünlerinizi en iyi fiyatla alıyoruz. Hurda bakır fiyatları araştırması yaparken bizleri de kesinlikle aramalısınız. Böylece size sunacağımız piyasanın en iyi fiyatlarını göreceksiniz. Her türlü hurda bakırlarınızı nakit ve peşin ödeme ile alıyoruz. Böylelikle hemen orda paranızı kazanabilirsiniz. İste evinizden ister iş yerinizden, veya bizim iş yerimizde nerede isterseniz orada alırız. 7/24 hizmetle (hurda bakır fiyatları) sizlerin yanındayız.

Hurda Bakır Kg Fiyatı

Hurda Bakır Kg Fiyatları günden güne değişiklik gösterebilir. Bunun için yukarıda yer alan güncel fiyat listesini takip etmek gerekir. Ayrıca hurda bakır kg fiyatı hurdanın cinsine göre de değişir. Örneğin Hurda Soyma Bakır fiyatı ile Kırkambar Bakır fiyatı farklıdır. Hurdanın kalitesine göre fiyatları farklılık gösterir. Bir çok müşterimiz hurda fiyatları arasındaki bu farkın neden kaynaklandığını anlamamış olabilir. Bu yüzden yıllardır hurda piyasasına yön veren hurdacı firmamız İmamoğlu Metal olarak sizlere net fiyat teklifi sunuyoruz. Hurdanızın fotoğrafını gönderdiğinizde firmamızdan net fiyat teklifi alabilirsiniz.

hurda bakır kilosu
hurda bakır kilosu

İstanbul Güncel Hurda Bakır Fiyatı

İstanbul’da güncel hurda bakır fiyatı hizmeti sunuyoruz. Hurda bakır güncel fiyat listesini sürekli yeniliyoruz. Bu yüzden İstanbul hurdacı firmamızı arayarak en güncel fiyatları anında öğrenebilirsiniz. Ayrıca satmak istediğiniz her çeşit bakır hurda fiyatını firmamıza sorabilirsiniz. Bunun yanında İstanbul’da güncel bakır hurda fiyatı hizmeti sunduğumuz bazı ilçeler Avcılar, Başakşehir, Beşiktaş, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Küçükçekmece, Esenyurt ve Zeytinburnu ilçeleridir. Ayrıca Anadolu yakasında ise Ataşehir, Beykoz, Ümraniye, Maltepe, Çekmeköy, Üsküdar, Sancaktepe ve Tuzla’dır.

Hurda Soyma Bakır Fiyatları 2023

Hurda bakır fiyatları 2023 öğrenmek için hemen siz de firmamızı arayabilirsiniz. Soyma bakır hurda fiyatları ne kadar diye merak ediyorsanız doğru adrestesiniz. Ayrıca hurda bakır en çok geri dönüşümü yapılan metallerdendir. Bunun yanında en değerli hurda çeşitlerinden biridir. İstanbul hurdacı firması İmamoğlu Metal olarak her çeşit hurda bakırın geri dönüşümüne katkı sağlıyoruz.

Çünkü hurda bakırın kullanım alanı oldukça geniştir. Özellikle iletim hatlarında kullanılmaktadır. İletkenliği çok iyi bir metaldir. Bu yüzden değerlidir. Hurda bakır saf hali altından sonra iletkenliği en iyi olan metaller arasındadır.

Ayrıca hurda bakır günümüzde mutfak eşyalarında da çok fazla kullanılmaktadır. Mutfakta kullandığımız birçok malzeme bakırdan yapılmaktadır. Çünkü bakır mutfak eşyaları sağlık açısından da faydalıdır. Her çeşit hurda bakır kazan fiyatı fiyatı ve hurda bakır tencere fiyatı öğrenmek için de firmamızı arayabilirsiniz. Çünkü hurdacı firması olarak her çeşit bakır mutfak eşyası da almaktayız.

Bakır hurdası hurdacılar tarafından çok tercih edilmektedir. Ayrıca bakır hurda satmak isteyen biri kolay bir şekilde bakır hurdasını satabilir. Çünkü bir çok geri dönüşüm fabrikası bakır hurdası alımı yapmaktadır. Bu yüzden tüm hurdacılar bakır hurda alımı yapmaktadır.

hurda-bakir

Bakır Hurda Fiyatları Nedir?

Bu kadar çok kullanım alanı olan bakırın en çok merak edilen özelliği fiyatlarıdır. Güncel bakır hurda fiyatları ne kadardır? Diye merak ediyorsanız yukarıda yer alan hurda bakır fiyatları tablosuna bakabilirsiniz. Bakır ve alaşımları güncel fiyatları yukarıda yer alan tabloda mevcuttur. Ayrıca listede yer almayan her çeşit hurda bakır fiyatı öğrenmek için firmamızı telefonla arayabilirsiniz. Bunun yanında her çeşit hurda bakır fiyatı sormak için hurdacı firmamıza mail atabilirsiniz. İstanbul ve civarında adresinden ve değerinde hurda bakır satmak için firmamızı 7/24 arayabilirsiniz.

2023 Hurda Bakır Güncel Fiyatı

İmamoğlu Metal olarak İstanbul ve çevre illeri başta olmak üzere uzun süredir profesyonel hurdacılık hizmeti sunan hurdacı firmasıyız. Ayrıca kurulduğumuz günden bu yana daima müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermekteyiz. Bu yüzden İstanbul hurdacıları arasında en çok tercih edilen firma olmanın gururunu yaşıyoruz.

Hurdacı firmamızın en büyük hizmetlerinden birisi hurda bakır alımı hizmetidir. Bu hizmetimiz sayesinde güncel hurda bakır fiyatları hizmeti sunmaktayız. Öyle ki hurda bakır fiyatı öğrenmek için birçok kişi firmamızla iletişime geçmektedir. Çünkü geri dönüşüm fabrikaları ile sürekli iletişim halindeyiz. Bu sayede hurda bakır fiyatları borsasını anlık takip etmekteyiz.

2023 güncel hurda bakır fiyatları en doğru şekilde firmamız tarafından listelenmektedir. Çünkü güvenilir hurdacı firması olarak işimizi profesyonel bir şekilde yapıyoruz. Bu yüzden hurda satmak isteyen birisi 2023 güncel bakır hurda fiyatı diye arama yaptığında firmamızla karşılaşmaktadır.

“Hurda Bakır Fiyatları” üzerine 3 yorum

Yorum yapın

Call Now ButtonHemen Arayın