Adalar Hurdacı

İstanbul Adalar Hurdacı olarak adalarda her tür hurdacılık hizmeti sunuyoruz. Adalar’da her çeşit hurda alımı yapıyoruz. Hurda alımını değerinde ve en güncel fiyatı ile yapıyoruz. İstanbul Adalarda her çeşit hurdacılık faaliyeti için Adalar Hurdacı firmamız İmamoğlu Metal firmamızı arayabilirsiniz. Ayrıca Adalarda her çeşit bakır hurda, demir hurda, alüminyum hurda, kablo hurdası, nikel hurda, tel hurda, sarı hurda gibi metal hurda çeşitlerini adresinizden alıyoruz. Bunun yanında Adalar konum olarak şehirden uzak olmasına rağmen hurda alımı için kapınıza geliyoruz. Bunun için İstanbul adalar hurdacı numarası sitemizde yer almaktadır.

Adalar – Büyükada Hurdacı

Büyükada hurdacı firması İmamoğlu Metal Büyükada’da motorlu taşıt kullanımı yasak olduğu için elektrikli araçlar ile kapınızdan hurda alımı yapmaktadır. Bu yüzden her çeşit hurda bakır, hurda alüminyum, hurda demir, kablo hurdası, sarı hurda, tel hurda, kağıt hurda vs. satmak için hemen hurdacı firmamızı arayabilirsiniz. Çünkü Büyükada’da hizmet veren hurdacı firmamız sizlere uzun yıllardır güvenilir hurdacı hizmeti sunmaktadır.

Büyükada Hurdacı telefonu arıyorsanız hemen firmamızı arayın. Kısa süre içerisinde hurdalarınızın bulunduğu konuma gelip hurdanızı değerinde alalım.

Büyükada’da alım yaptığımız bazı hurda çeşitleri;

Bakır hurda

Demir hurda

Alüminyum hurda

Kablo hurdası

Paslanmaz hurda

Kurşun hurdası

Sarı hurda

Krom hurda

Nikel hurda

Tel hurda

Heybeliada Hurdacı

Doğal güzelliğiyle Heybeliada’da çevre kirliliğini önelemek için geri dönüştürülebilir her çeşit malzeme satın alıyoruz. Eski eşyalarınızı çöp diye atmadan önce firmamızı arayın, çöp dediğiniz eşyaları nakite çevirin. Çünkü çöp dediğiniz bazı eşyalar hurda niteliği taşımaktadır. Ayrıca bazı hurdalar maddi olarak oldukça değerlidir. Her tür meral, kağıt, plastik hurdayı yerinde satmak için firmamızı arayın. Çünkü hurdacı firması olarak hurda alırken müşterilerimize en yüksek fiyat teklifi sunuyoruz.

Heybeliada’da evinizden ya da iş yerlerinizden alım yaptığımız bazı hurda çeşitleri şunlardır;

Bakır hurda

Alüminyum hurda

Demir hurda

Kablo hurda

Sarı hurda

Paslanmaz hurda

Elektronik hurda

Burgazada Hurdacı

İmamoğlu Metal olarak Burgazada’da hurda alımı gerçekleştiriyoruz. Bu yüzden Burgazada’da hurda yerinden hurda satmak için firmamızı arayabilirsiniz.

Burgazada’da alım yaptığımız bazı hurda çeşitleri aşağıda yer almaktadır.

Bakır hurda

Demir hurda

Alüminyum hurda

Kablo hurdası

Paslanmaz hurda

Kurşun hurdası

Sarı hurda

Krom hurda

Nikel hurda

Tel hurda

Adalar Kınalıada Hurdacı

Kınalıada hurdacı firması olarak akla ilk gelen firma her zaman İmamoğlu Metal hurdacı firmamız olmuştur. Çünkü uzun yıllar Kınalıada’da her tür geri dönüşüm hizmeti sağlamaktayız. Ayrıca Kınalıada’nın doğal ortamına hiçbir zarar vermeden hurdacılık hizmeti sunuyoruz. Adalarda motorlu taşıt kullanımı yasaktır. Bu yüzden her çeşit hurda alımını elektrikli araçlarımız ile sağlıyoruz. Ayrıca çevreyi anlayışla kaliteli hurdacı hizmeti sunuyoruz. Kınalıada’da alım yaptığımız bazı hurda çeşitleri şunlardır;

Bakır hurda

Demir hurda

Alüminyum hurda

Kablo hurdası

Paslanmaz hurda

Kurşun hurdası

Sarı hurda

Krom hurda

Nikel hurda

Tel hurda

Yorum yapın

Hemen Arayın