İzmit Hurdacı

İzmit Hurdacı olarak İzmit ve civarında her tür hurdanızı adresinden nakit olarak alıyoruz. Evinizde ya da iş yerinizde hurdanızı satmak için İzmit’te hizmet veren firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Hurda satmak isteyen çoğu müşteri nakliye ve taşıma konusunda imkanı olmadığı için firmamızı arayarak araç istemektedir. Siz de elinizdeki hurda miktarı ve büyüklüğüne göre firmamızdan araç isteyerek hurdanızı adresinden ve kolaylıkla satabilirsiniz. Tavan fiyattan hurda satmak için hemen firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Hurdacı firmamıza iletişim sayfasında yer alan telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

İzmit Hurdacı Bakır Hurda Alımı

İzmit merkezde bulunan hurda toplama merkezimizden hurda bakır alımı için dilediğiniz yere araç gönderiyoruz. Hurda bakır satmak için İzmit genelinde faaliyet gösteren firmamızı arayarak bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Ayrıca İzmit güncel hurda bakır fiyatlarını öğrenmek için de iletişime geçebilirsiniz. Hemen arayın dakikalar içinde adresinize gelelim. Alım yaptığımız bazı hurda bakır çeşitleri; soyma bakır hurda, lama bakır hurda, kırkambar bakır hurda, külçe bakır hurda, ttr kırma bakır hurda, bakır tel hurda, radyatör hurdası, bakır boru hurdasıdır. Ayrıca bakır hurda alımını her zaman tavan fiyattan yapıyoruz. İzmit hurda borsası fiyatlarına göre en güncel ve en yüksek fiyat teklifi sunuyoruz. Her tür bakır hurda satmak için hemen firmamızı arayın.

izmit hurdacı
izmit hurdacı

İzmit Bina Yıkımı ve Sökümü

Kentsel dönüşüm bölgelerinde bina yıkım hizmeti sunuyoruz. Ayrıca deprem riski taşıyan bina, iş yeri ve fabrikalarda söküm ve yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. İzmit hurdacı firması olarak hurda alımı hizmetinin yanında yıkım ve söküm işleri de yapıyoruz. İzmit ve civarında güvenilir bir şekilde bir çok bina yıkım işi gerçekleştirdik. Çünkü bina yıkımı konusunda uzman çalışanlarımız ile profesyonel hizmet sunuyoruz. Bu yüzden birçok kişi ve kurum tarafından tercih edilen en büyük hurdacı firmasıyız. Yıkım işlerini çevre güvenliğini dikkate alarak zamanında ve güven içinde tamamlıyoruz. Üstelik her tür bina yıkımı ve söküm işlerini hurda karşılığı olarak da yapıyoruz. Bu yüzden hiçbir ücret ödemeden yıkım yaptırmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca yıkım sonrasında ortaya çıkan moloz nakliyesi de yapmaktayız. İzmit’te her tür yıkım ve söküm işleri için hemen hurdacı firmamızı arayın! Hurdacı firmamızın telefon numarasına iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın

Hemen Arayın