Muratlı Hurdacı

Muratlı hurdacı firması İmamoğlu Metal profesyonel hurdacı hizmeti sunmaya devam ediyor. Tekirdağ genelinde olduğu gibi Muratlı’da da her tür hurdacılık hizmeti sağlıyoruz. Muratlı’da adresten hurda alımı, güncel hurda fiyatları, bina yıkımı ve sökümü hizmeti sunuyoruz.

Muratlı’da her tür hurdayı değerinde alarak topluyor, ayırıyor ve geri dönüşüme kazandırıyoruz. Tüm mahallelerde evlerden, inşaat sitelerinden, atölyelerden, fabrikalardan, sanayilerden ve diğer işletmelerden hurdaları toplayarak ayırıyoruz. Daha sonra geri dönüşüm fabrikalarına iletiyoruz.

Evinizde iş yerinizde ya da deponuzda metal, plastik, kağıt ya da kumaş malzemeleri çöpe atmayın. Çünkü çöp dediğiniz bu malzemeleri hurdacılara satarak para kazanabilirsiniz. Ayrıca geri dönüşüme de katkı sağlamış olursunuz.

Muratlı Hurdacı Hurda Alüminyum Alan Firma

muratlı hurdacı alüminyum hurda alımı
muratlı hurdacı alüminyum hurda alımı

Profil hurda alüminyum hurdası

Jant hurda alüminyum hurdası

Levha hurda alüminyum hurdası

Sert alüminyum hurdası

Tel alüminyum hurdaları

İçecek kutusu alüminyum hurdası

Ofset matbaa alüminyum hurdası gibi birçok alüminyumu değerinde alıyoruz. Muratlı hurdacı İmamoğlu Metal olarak her tür alüminyum hurdasını adresinden alıyoruz. Firmamızı arayarak yerinde ve değerinde alüminyum hurdası satabilrisiniz.

Hurda alüminyum, kullanım mrünü tüketen veya atık durumda olan alüminyum malzemelerdir. Örneğin, içecek kutuları, tencere ve tava kapakları, çerçeveler, elektrikli aletler ve cihazlar, arabaların bazı parçaları gibi her türlü alüminyum ürün hurda alüminyum olarak kabul edilmektedir.

Hurda alüminyum, geri dönüşüme kazandırılarak yeniden kullanılabilir. Geri dönüşüm işlemi sırasında, hurda alüminyum önce toplanır ve ardından işlenir. İşleme sırasında, hurda alüminyum parçalara ayrılır, kirler ve diğer kontaminantlar temizlenir ve eritilir. Eritildikten sonra, alüminyum yeniden kullanılabilir ve yeni ürünlerin üretiminde kullanılabilir.

Hurda alüminyumun geri dönüşümü, doğal kaynakların korunmasına ve atık miktarının azaltılmasına katkıda bulunuyoruz. Ayrıca, geri dönüşüm işlemi, yeni alüminyum üretimi için gereken enerji tüketimini azaltır ve sera gazı emisyonlarını düşürür.

Yorum yapın

Hemen Arayın