Beykoz Hurdacı

Beykoz Hurdacı firması İmamoğlu Metal. Beykoz’da her tür hurda alımı yapıyoruz. Hemen arayın adresinize gelelim. Beykoz’un tüm mahallelerinden hurda alımı yapıyoruz. Beykoz en yakın hurdacı firması kısa sürede adresinize geliyor. Her tür hurda alım hizmeti sunuyoruz. Ödemeyi hurda alımında peşin ve nakit olarak yapıyoruz.

Beykoz En Yakın Hurdacı Firması – İmamoğlu Metal

Beykoz ve civarında hizmet veren firmamız Beykoz’da bulunan hurda toplama merkezleri ile Beykoz’un tüm mahallelerinde en yakın hurdacı hizmeti sunmaktadır. Uzun yıllardır Beykoz’da hizmet veren firmamız Beykoz halkı tarafından en çok tercih edilen hurdacı firmasıdır. Ayrıca Beykoz’da en büyük hurdacı firması olarak lider konumdayız. Bu yüzden geniş araç filomuz ve tecrübeli çalışanlarımız ile Beykoz genelinde profesyonel hizmet sunuyoruz. Hurda alımlarını kapınızdan yaparak ödemeyi peşin ve nakit olarak veriyoruz. Hurdacı firmamızı aradığınızda adresinize en yakın ekiplerimizi yönlendiriyoruz. Böylece hurda satarken zaman kaybetmeden hurdanızı kısa sürede nakite çevirmiş oluyorsunuz. En yakın hurdacı telefonu ana sayfamızda bir tıklama ile hemen arayın!

Beykoz Bina Yıkımı ve Söküm İşleri

Beykoz’da bina yıkımı ve sökümü işleri firmamız tarafından güvenle yürütülmektedir. Beykoz’da birçok referansımız bulunmaktadır. Çünkü hurdacı firmamızın uzmanlık alanlarından bir tanesi de bina yıkımı ve sökümü işleridir. Yılların verdiği tecrübe ile her tür bina yıkım işlerini profesyonel olarak yapıyoruz. Ayrıca yıkım öncesi her çeşit söküm işleri yapılmaktadır. Bunun yanında tadilat, yenileme yapmadan önce iş yerlerinizde söküm yaptırmak istiyorsanız hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Fabrikalarda makine sökümleri, çelik yapılı binalarda çatı sökümleri, mutfak dolabı, kalorifer peteği sökümü gibi her tür söküm işini hurda karşılığı olarak gerçekleştiriyoruz. Bununla birlikte yıkım ve söküm sonrasında ortaya çıkan malzemelerin ve molozun nakliyesi de yine firmamız tarafından yapılmaktadır.

beykoz hurdacı

Beykoz Hurda Alımı

Beykoz ve civarında her tür hurdanızı adresinizden alıyoruz. Çünkü İmamoğlu Metal adresten hurda alan hurdacı firmasıyız. Beykoz’da yüksek fiyattan alım yaptığımız bazı metal hurda çeşitleri; Hurda bakır, hurda demir, hurda alüminyum, hurda çinko, nikel hurda, kurşun hurdası, hurda sarı, hurda kablo, krom hurda, paslanmaz hurda, teneke hurda, tel hurdadır. Ayrıca kağıt hurda, karton hurda, plastik hurda, akü hurdası, ana kart hurdası, ikinci el mutfak eşyaları da alım yaptığımız hurda çeşitlerindendir. Bu yüzden her tür hurdanızı en güncel fiyatı ile yerinde ve değerinde satmak için hemen hurdacı firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Hemen arayın, kısa sürede kapınıza gelelim.

Yorum yapın

Hemen Arayın