İstanbul Hurdaci

İstanbul Hurdaci firması İmamoğlu Metal, özellikle Anadolu yakasında Ümraniye, Üsküdar, Ataşehir, Maltepe, Kadıköy, Sancaktepe; Avrupa yakasında Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, Başakşehir, Küçükçekmece ilçeleri başta olmak üzere İstanbul’un bütün ilçelerinde hurdacılık faaliyetleri sürdürmektedir. Anadolu yakası ve Avrupa yakasında hurda alım satım yaptığımız depolarımız ve iş yerlerimiz bulunmaktadır. İstanbul hurdacı firması olarak hurdacılık sektöründe bir çok faaliyet sunmaktayız. İstanbul genelinde hurdacı olarak sunduğumuz bazı faaliyetler;

Adresten hurda alımı hizmeti

Güncel hurda fiyatları hizmeti

Bina yıkımı ve fabrika sökümü hizmeti

İkinci el malzeme alımı satımı

Çelik çatı ve çelik konstrüksiyon sökümü

Yıkım sonrası moloz nakliyesi faaliyetleridir.

İstanbul Hurdaci – Adresten Hurda Alımı

İstanbul hurdaci firması olarak hurda alımı için adresinize geliyoruz. Firmamızı aradığınızda keşif için adresinize geliyoruz. Hurda türüne göre ve biriktirdiğiniz hurdanın miktarına göre sizlere fiyat teklifinde bulunuyoruz. Daha sonra hurda miktarına göre gerekli araçlarız ve çalışanlarımız ile hurda alımı için geliyoruz. Dilediğiniz yerde tartım işlemini yaparak nakit ödeme yapıyoruz. Çünkü İstanbul hurdacı firmaları arasında adresten hurda alan firmayız. Ayrıca peşin ve nakit ödeme yapan hurdacı firmasıyız.

istanbul hurdaci

İstanbul Güncel Hurda Fiyatları

İstanbul’un tüm ilçelerinden güncel hurda fiyatlarını öğrenmek için firmamızla iletişime geçin! Hurdacı firmamızı arayarak merak ettiğiniz hurdanın anlık olarak güncel fiyatını öğrenebilirsiniz. En güncel bakır hurda fiyatı, soyma bakır hurda fiyatı, güncel kablo hurda fiyatı, güncel sarı hurda fiyatı, demir hurdası güncel fiyatları, nikel hurda fiyatları, krom hurda güncel fiyatları, güncel kağıt hurda fiyatı, güncel plastik hurda fiyatlarını firmamızı arayarak hemen öğrenebilirsiniz. İstanbul hurda borsası anlık fiyatlarını takip ederek müşterilerimize sunuyoruz. Firmamız web sitesinde de güncel hurda fiyatları listesi yayımlanmaktadır.

Güncel Bakır Hurda Fiyatları;

Soyma Bakır Hurdası146,00 TL/Kg
Lama Bakır Hurdası146,00 TL/Kg
Kırkambar Bakır Hurdası 130,00 TL/Kg
Külçe Bakır (%98)140,00 TL/Kg
TTR Kırma Bakır Hurdası145,00 TL/Kg
Bakır Talaş (Kızıl) Hurdası125,00 TL/Kg

İstanbul Hurdaci Bina Yıkımı ve Fabrika Sökümü

İstanbul genelinde her tür bina yıkımı ve sökümü hizmeti sunuyoruz. Ayrıca fabrikalarda söküm işleri gerçekleştiriyoruz. Bunun yanında çelik çatı ve çelik konstrüksiyon sökümleri yapıyoruz. Yılların verdiği tecrübe ile her tür yıkım ve söküm işlerini güven içerisinde sonlandırıyoruz. Üstelik yıkım ve söküm işlerini hurda karşılığı olarak da yapıyoruz. Ayrıca yıkım sonra ortaya çıkan moloz atıklar için nakliye işleri de yapıyoruz. Bu yüzden her tür yıkım ve söküm işleri için İstanbul hurdaci firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

istanbul hurdaci

Yorum yapın

Hemen Arayın