Demir Hurda

Demir Hurda Alımı

Hurdacı, İstanbul hurdacı, demir hurda alımı

İstanbul Hurdacı İmamoğlu Metal olarak, demir hurdalarınızı en yüksek fiyattan yerinde ve değerinde alıyoruz. Nerde olursanız olun bir telefonla demir hurdalarınızı evinizden, iş yerinizden, dükkanınızdan, inşaatınızdan alıyoruz. Güncel demir hurda fiyatlarını sürekli takip ederek müşterilerimize en güncel ve o günkü piyasaya göre en yüksek fiyat teklifi sunuyoruz. Avrupa yakası ilçeleri başta olmak üzere, İstanbul’un tüm ilçelerinden demir hurda alımı yapıyoruz. Üstelik sizlere hiçbir zahmet vermeden demir hurdalarınızı yerinde ve zamanında alıyoruz. Kendi çalışanlarımız ve araçlarımız ile inşaat artığı ya da fabrika demir hurda malzemelerinizi değerinde alıyoruz.

Geri Dönüşüme Katkımız

İmamoğlu Metal olarak İstanbul’da yıllardır çevreci bir politika izliyoruz. Amacımız her zaman geri dönüşüme katkı sağlarken aynı zamanda müşteri memnuniyeti gözetmektir. Geri dönüştürülebilir her türlü demir hurdasını geri dönüşüme kazandırıyoruz. Böylece müşterilerimiz de ev, iş yeri ya da fabrikalarındaki atıl durumdaki demir hurdası ile aile bütçelerine katkı sağlıyorlar. Ayrıca firmamız demir hurdalarının geri dönüşümü ile ham madde tüketimini azaltarak ülke ekonomisine katkı sağlamış oluyor.

Demir Hurdası Karşılığı Bina Yıkımı

Demir Hurdası
İstanbul Hurdacı

İstanbul Hurdacı İmamoğlu Metal olarak demir hurdası karşılığı bina yıkım işlemi de yapıyoruz. Eski bina, iş yeri, fabrika, özel ya da kurum binaları yıkım, söküm işlemi yapıyoruz. Ayrıca yıkım sonrası moloz nakliyesi de yapıyoruz. Eski fabrika, üretim tesisi, çiftlik, depo gibi binalarınızın hurda karşılığı yıkımını yapıyoruz. Öncelikli olarak çevre güvenliği alıyoruz. Daha sonra işlerinde tecrübeli çalışanlarımız ile iş güvenliğine dikkat ederek yıkım söküm işlerini zamanında bitiriyoruz. Kendimize ait, hurda, yıkım, söküm araçlarımız ile yıkım işlemini sorunsuz bir şekilde yapıp moloz nakliyesini yapıyoruz. Üstelik cebinizden bir kuruş para çıkmadan yapıyoruz. Bina yıkımından çıkan hurda karşılığı yıkım işlemini gerçekleştiriyoruz.

Güncel Demir Hurdası Fiyatları ve En Yüksek Fiyat Garantisi

İmamoğlu Metal firmamız hurda fiyatları piyasasını takip ederek müşterilerimize en güncel demir hurdası fiyatları sunuyor. Öyle ki İstanbul hurdacı esnafları arasından en yüksek teklifi her zaman firmamız veriyor. Demir hurdalarınıza her zaman en yüksek teklifi firmamızda bulabilirsiniz. Bunu teyit etmek için firmamızı arayabilirsiniz. Firmamız 7/24 fiyat teklifi sunmaktadır. Güncel demir hurdası fiyatlarını öğrenmek için iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz.

Hemen Arayın