Hurda Bakır Kilosu

Bakır Hurda Kilosu güncel fiyatları bulabileceğiniz liste aşağıda bulunmaktadır. Siz de en güncel bakır hurda 2023 güncel fiyatlarını öğrenmek için firmamızı arayabilirsiniz. Ayrıca her tür bakır hurdanız için firmamızdan fiyat teklifi alabilirsiniz.

Hurdacı firmamızdan fiyat teklifi almadan bakır hurdanızı satmayın.

Bakır Hurda Kilosu Ne Kadar?

HURDA BAKIR VE ALAŞIMLARI GÜNCEL FİYATLARI

Fosfor Bronz Araiş (CuSn8)179,00 TL
Soyma Bakır173,00 TL
Lama Bakır İmalat Artığı (Elektrolitik)173,00 TL
Antkron Kırma (Kalın kırma)173,00 TL
Ttr Kırma (İnce Kırma)173,00 TL
Külçe Bakır %98160,00 TL
Bakır Talaşı158,00 TL
Kırkambar Kırma Bakır158,00 TL
Kırkambar Bakır156,00 TL
Kızıl Parça Rg5 (Dişli ,Yatak,Burç vb.)154,00 TL
Kızıl Talaşı RG5142,00 TL
Araiş Sarı Ms-70135,00 TL
Araiş Sarı Ms-64132,00 TL
Fermuar Talaşı Pirinç (İmalat Artığı)124,00 TL
Sarı Külçe Ms58122,00 TL
Çubuk Talaşı Ms58117,00 TL
Kırkambar Sarı102,00 TL
Radyatör (Oto Radyatör)102,00 TL
Su Saati (Sökülmemiş)97,00 TL
Alüminyum Bronz Talaşı Cu75-80 (Alaşımlı)102,00 TL
Çinko58,00 TL
Kurşun Levha (Hurda)49,00 TL
CuNi30 Beyaz bafon202,00 TL
bakır hurda kilosu

Hurda Bakır Alan Hurdacı

İmamoğlu Metal Hurdacı firması olarak İstanbul başta olmak üzere Türkiye genelinde her çeşit hurda bakır alımı yapıyoruz. Ayrıca hurda bakır alımını adresten yapıyoruz. Çünkü adresinden hurda alan İstanbul hurdacı firmasıyız. Bununla birlikte İstanbul dışına büyük hurda alımları için geliyoruz. Çünkü İstanbul merkezli hurdacı firmasıyız. Ayrıca hurda bakır alımı yaparken en yüksek fiyat teklifi sunuyoruz. Yukarıda gördüğünüz fiyatlarımız güncel bakır hurda fiyatlarını göstermektedir. Bunun yanında en güncel fiyatları öğrenmek için firmamızı telefonla arayabilirsiniz. Bunun için ana sayfada yer alan telefon numarasını tıklayabilirsiniz.

İstanbul hurdacı firması olarak yüksek fiyattan alım yaptığımız bazı hurda bakır çeşitleri şöyledir;

Soyma bakır,

Lama bakır,

Kırkambar bakır,

Antigron kırma bakır,

Bakır talaşı,

Külçe bakır,

TTR kırma bakır,

Kalıp bakır

Bakır talaşı

Bobin bakır,

Tombak bakır,

Çıkma lama,

Trafo bakırı.

Ayrıca yukarıdaki fiyat listesinde güncel fiyatları yazan her çeşit hurda bakır ve alaşımlarını en güncel fiyatı ile değerinde ve yerinde satın alıyoruz.

Hurda Bakır Alan Yerler

Hurdacı firması olarak en çok alımını yaptığımız hurda çeşidi bakır hurda ve alaşımlarıdır. Öyle ki bakır hurda alan hurdacı firması nerede diye aradığınızda firmamızla karşılaşırsınız. Çünkü İmamoğlu metal firmamız İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası başta olmak üzere Türkiye genelinde bakır hurda alan en yakın hurdacı firmasıdır. Örneğin Soyma bakır hurda, lama bakır hurda, bakır tel hurda, kablo bakır hurda satmak için firmamızı telefonla arayabilirsiniz. Ayrıca firmamıza mail atabilirsiniz. Bunun yanında hurdacı firmamıza whatsapp üzerinden de fotoğraf atarak fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Bunun yanında diğer her çeşit hurda türleri de alıyoruz. Ayrıca güncel bakır hurda fiyatlarını öğrenmek için de firmamıza ulaşabilirsiniz. Çünkü hurdacı firması olarak güncel fiyat hizmeti de sunmaktayız. Bunun için Firmamıza sitemizde yer alan telefon numarasından ya da mail yoluyla ulaşabilirsiniz.

Hurda bakır satmadan önce firmamızı aramayı unutmayın. Çünkü hurda fiyatları piyasasına göre en yüksek fiyat teklifi veriyoruz. Çünkü müşteri memnuniyeti bizim için her şeyden önemlidir. Ayrıca Unutmayın! İstanbul’da en yüksek fiyatları her zaman firmamız sunmaktadır. Bu yüzden hurdanızı değerinde satmak için hemen arayabilirsiniz. Böylece zarar etmemiş olursunuz.

Hurda Bakır Kg Fiyatı

Hurda bakır kg fiyatları anlık değişiklik gösterebilir. Çünkü döviz endeksli hurda çeşitlerinde fiyatlar günlük değişmektedir. Bu yüzden fiyatları günlük takip etmek gerekir. Özellikle hurdanızı satmadan önce mutlaka güncel fiyatlarını araştırın. Örneğin soyma bakır hurda satmadan önce güncel soyma bakır hurda fiyatları diye arama yaptığınızda hurdacı firmamız sizlere 7/24 hizmet sunmaktadır. Bunun için her çeşit bakır hurda fiyatını öğrenmek için firmamızı arayabilirsiniz. Üstelik haftanın 7 günü 24 saat firmamıza ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın

Hemen Arayın