Hurda Alüminyum Fiyatları

Hurda alüminyum fiyatları merak ediyorsanız aşağıda yer alan listemizi inceleyebilirsiniz. Güncel alüminyum fiyatlarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. 2023 güncel alüminyum hurda fiyatları sitemizde yer almaktadır. Bunun yanında firmamızı arayarak da fiyatları öğrenebilirsiniz. Özellikle tabloda yer almayan hurda çeşitleri için hemen arayın güncel fiyatları öğrenin!

2023 Hurda Alüminyum Fiyatları;

Araiş Hurda Alüminyum56 TL/Kg
Alüminyum Hurda Bakırlı Petek81 TL/Kg
Hurda Alüminyum Profil50 TL/Kg
Hurda Alüminyum Jant60 TL/Kg
Hurda Alüminyum Talaşı30 TL/Kg
Ofset Matbaa Alüminyum Hurdası54 TL/Kg
Hurda Alüminyum Tel60 TL/Kg
Hurda Alüminyum Tas / Tabak41 TL/Kg

Alüminyum fiyatları güncel 2023 yukarıda yer almaktadır. Ayrıca anlık alüminyum fiyatları için hemen ana sayfada yer alan telefon numarasını tıklayın! Hurda alüminyum satmadan önce firmamızdan fiyat teklifi alın. Çünkü bu durum siz değerli müşterilerimizin yararına olacaktır. Öyle ki alüminyum hurda alan hurdacılar arasında en yüksek fiyat teklifi veren İmamoğlu Metal hurdacı firmamızdır.

hurda alüminyum fiyatları

Alüminyum Hurda Nedir?

Alüminyum, gümüş renkte, parlak, değerli bir metal türüdür. Doğada boksit cevheri halinde bulunur. Diğer metallere göre hafif ve yüksek dayanım özelliğe sahip olduğu için birçok endüstriyel sektörde kullanılmaktadır. Örneğin otomotiv sektöründe araba yapımında kullanılır. Ayrıca uçak, uzay ve gemi yapımında yoğun olarak kullanılmaktadır. Kullanım ömrünü dolduran alüminyumdan yapılmış eşyalara alüminyum hurdası denilmektedir. Alüminyum %100 geri dönüştürülebilir bir metaldir. Bu yüzden alüminyum hurdanızı çöpe atmak yerine hurdacılara satarak para kazanabilirsiniz. Böylece geri dönüşüme katkı sağlamış olursunuz. Her çeşit alüminyum hurda satmak için hemen hurdacı firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Alüminyum Hurda Kg Fiyatı

Alüminyum hurda kg fiyatı günden güne değişiklik gösterebilmektedir. Çünkü döviz endeksli olan bakır ve demir hurda gibi alüminyum hurdanın fiyatı da döviz kuruna göre farklılık gösterir.

Bu yüzden alüminyum hurda satmadan önce kg fiyatlarını öğrenmek gerekir. Bunun için Türkiye’nin en büyük hurdacı firması olan firmamızı arayabilirsiniz.

Anlık olarak alüminyum fiyatlarını sizlere sunuyoruz. Türkiye’nin her yerinden arayıp fiyat sorabilirsiniz. Ayrıca alüminyum hurdanız için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Fiyatta anlaşma sağlandığında alüminyum hurdanızı almak için adresinize geliyoruz. Hiçbir zahmete girmeden alüminyum hurda satmak için hemen arayıp fiyat teklifi alın!

Güncel Hurda Alüminyum Fiyatları hakkında en doğru bilgileri almak istiyor iseniz hemen bizler ile iletişime geçin

Hurda alüminyumun birçok çeşidi bulunmaktadır. Alaşımlarına göre farklı kategorilere ayrılmaktadır.

Alüminyumun kullanıldığı birçok sektör vardır. Özellikle mutfak eşyaları yapımında, ulaşım, mimari, endüstriyel alanlar, havacılık, inşaat sektörü, elektrik ve elektronik sektöründe sıklıkla kullanılmaktadır.

İmamoğlu Metal olarak tüm sektörlerden alüminyum hurda alımı yapıyoruz. Üstelik her çeşit alüminyum alımı için adresinize de geliyoruz. Bunun için yapmanız gereken firmamızı aramaktır.

Ayrıca firmamıza güncel alüminyum fiyatları sormak için mail atabilirsiniz.

İmamoğlu Metal olarak her çeşit araiş alüminyumlar, yumuşak, sert alüminyumlar, alüminyum profiller, ofset matbaa kalıpları, tornalardan çıkan alüminyum talaş, araba jantları, alüminyum pistonlar ve alüminyum kutu, kola kutusu ve diğer alüminyum türlerini güncel hurda fiyatları ile almaktayız.

Alüminyum fiyatları içerdiği alaşıma göre farklılık gösterir. Bunun için tam değerini öğrenmek gerekir. Uzman ekiplerimiz sizlere alüminyum türüne göre tam fiyat teklifi sunmaktadır.

Her çeşit alüminyum hurda satmak için İstanbul hurdacı firması olan İmamoğlu Metal hurdacı firmamızı günün 24 saati arayabilirsiniz. Firmamıza ulaşabileceğiniz telefon numaraları sitemizde yer almaktadır. Hemen arayarak yüksek fiyattan ve adresinden kolay bir şekilde hurda alüminyum satmanın keyfini yaşayın.

Yorum yapın

Hemen Arayın