Gölcük Hurdacı

Kocaeli Gölcük Hurdacı firması olarak Gölcük ve tüm mahallelerinde siz en yakın hurdacıyız. Gölcük hurdacısı olarak uzun yıllardır profesyonel hizmet sunuyoruz. 7/24 firmamızın çağrı merkezini arayarak anlık güncel hurda fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca güncel bakır hurda, alüminyum hurda, demir hurda, krom hurda, nikel hurda, sarı hurda ve kablo hurda fiyatlarını whatsapp üzerinden mesaj atarak da firmamızdan öğrenebilirsiniz. Dilerseniz adresinize gelip biriktirmiş olduğunuz hurdalarınız için ücretsiz keşif yapabiliriz. Bunun için tek yapmanız gereken Gölcük hurdacı firmamıza ulaşmak. Ayrıca hurdacı firmamız kullanılabilirliğini yitiren ”hurda” denilen eski metal malzemeleri geri dönüşümünü sağlamak için fabrikalara iletmektedir. Böylece hurda satan müşteriler para kazanırken fabrikaların ham madde ihtiyacını da karşılamış oluruz.

Gölcük Hurdacı Hurda Fiyatları

Gölcük Hurdacı olarak en güncel hurda fiyatları hizmeti sunuyoruz. Öyle ki en güncel demir, bakır, alüminyum, sarı, kablo, kurşun, çinko, krom, kağıt ve plastik hurda fiyatlarını firmamız sitesinde bulabilirsiniz. Ayrıca firmamızı telefonla arayarak da anlık olarak güncel fiyatları öğrenebilirsiniz.

Gölcük Hurda Demir Fiyatları

Hurda demir fiyatları güncel listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca listede olmayan demir hurda çeşitleri için firmamızı arayarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

DKP Hurda Demir7,00 ₺/Kg
Bonus Hurda Demir7,00 ₺/Kg
Ekstra Hurda Demir6,50 ₺/Kg
Demir Talaşı Hurdası4,50 ₺/Kg
Toplama Hurda5,40 ₺/Kg
İnşaat Yıkım Hurdası5,00 ₺/Kg
İnşaat Demir Çubuğu Hurdası6,00 ₺/Kg
Pik Demir Talaşı Hurdası3,40 ₺/Kg
gölcük hurdacı

Gölcük Hurda Bakır Fiyatları

Hurda bakır fiyatlarını Gölcük’te ve tüm mahallelerinde öğrenmek istiyorsanız tek yapmanız gereken firmamızı aramak. Çünkü hurdacı firmamız diğer hurda çeşitlerinde olduğu gibi bakır hurda fiyatları da anlık olarak merkezinden takip etmektedir. Bu yüzden en doğru fiyatları firmamızdan öğrenmek için hemen arayın. Ayrıca hurdacı firması olarak bakır hurda alımında en yüksek fiyat teklifi veren firmayız. Bunun için hurda satmadan önce firmamızdan fiyat teklifi almayı unutmayın!

Soyma Bakır Hurdası145,00 ₺/Kg
Lama Bakır Hurdası145,00 ₺/Kg
Kırkambar (Bobin, Yanık, Boru) Bakır Hurdası125,00 ₺/Kg
98 Külçe Bakır135,00 ₺/Kg
TTR Kırma (Granür) Bakır Hurdası140,00 ₺/Kg
Bakır Talaş Hurdası120,00 ₺/Kg

Gölcük Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Adresten hurda alan hurdacı firmasıyız. Çünkü büyük hurdaların taşıma ve nakliyesi zordur. Bu yüzden çoğu müşteri hurdacı firmaların adresten alım yapmasını ister. Bu yüzden hurdacı firması olarak Gölcük genelinde adresinden hurda alıyoruz. Gölcük’te nerede olursanız olun firmamıza konum attığınızda kısa sürede adresinize geliyoruz. Çünkü adresten hurda alan Gölcük hurdacı firmasıyız. Bu yüzden Gölcük’te en çok tercih edilen firmayız. Öyle ki Gölcük’ün en büyük hurdacı firmaları arasında lider konumdayız. Bundan dolayı hemen firmamızı arayarak adresinizden hurda satabilirsiniz. Üstelik hurda yükleme işlemini firmamız çalışanları yapmaktadır. Ayrıca dilediğiniz kantarda tartım işlemini yapıyoruz. Çünkü şeffaf tartım bizim için çok önemlidir. Ayrıca müşteri memnuniyeti her zaman bizim için ön plandadır.

Yorum yapın

Hemen Arayın