Çiftlikköy Hurdacı

Çiftlikköy hurdacı firması İmamoğlu Metal her tür hurdacılık faaliyetleri için 7/24 hizmetinizdeyiz. Adresten hurda alan hurdacı firmasıyız. Çiftlikköy tüm mahalle ve köylerinde en yakın hurdacı olarak hizmet sunuyoruz. Her çeşit hurda bakır, hurda demir, hurda alüminyum, hurda krom, hurda kurşun, nikel hurda, sarı hurda, kablo hurdası alıyoruz.

Çiftlikköy’de adresinizden ve güncel değeri ile her çeşit hurda satmak için hurdacı firmamızla iletişim kurabilirsiniz. Firmamıza iletişim sayfasında yer alan telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Yalova hurdacı olarak uzun yıllardır Çiftlikköy’de de güvenilir hurdacı hizmeti vermekteyiz.

Çiftlikköy Hurdacı Hurda Alımı

Çiftlikköy’de hurda bakır alan yerler arasında ilk sırada yer alıyoruz. Ayrıca Çiftlikköy hurda demir alan firmalar arasındayız. Bunun yanında alüminyum hurda alanlar arasındayız. Çiftlikköy’de alım yaptığımız bazı hurda çeşitleri şunlardır;

Bakır hurda

Demir hurda

Alüminyum hurda

Krom hurda

Kurşun hurdası

Kablo hurdası

Tel hurda

Hurda sarı

Akü hurdası

Kağıt hurda

Nikel hurda

Paslanmaz hurda

Çiftlikköy hurdacı

Ayrıca her çeşit cam hurda ve plastik hurda alımı da yapıyoruz. Bunun yanında ikinci el malzeme alım satımı da yapmaktayız. İkinci el kalorifer peteği, ikinci el kapı, pencere, mutfak eşyası gibi kullanılabilir eşya alıp satmaktayız.

İmamoğlu Metal hurdacı olarak hurda alımlarını adresten yapıyoruz. Çünkü adresten hurda alımı yapan hurdacı firmasıyız. Çiftlikköy genelinde firmamızı aradığınızda hurda alımı için adresinize geliyoruz. Çünkü müşteri memnuniyetini önemsiyoruz. Ayrıca firmamızı aradığınızda gerekli her tür araç ve gereçlerle adresinize gelip hurda alımı yapıyoruz.

Çiftlikköy Hurdacı

Hurdacı Telefon Numarası

Çiftlikköy’de hurdacı telefon numarası arıyorsanız hemen sitemizde yer alan telefon simgesine tıklayın. Çünkü size en yakın hurdacı telefonu firmamıza aittir. Yalova hurdacıları arasında bulunan firmamız Yalova genelinde olduğu gibi Çiftlikköy’de de hizmet vermektedir.

Hurda satmak isteyen biri genelde hurdacı telefonu bulmak için internette arama yapmaktadır. Ayrıca Yalova’da hurda satmanın en kolay yolu İmamoğlu Metal hurdacı firmamızı aramaktır. Çünkü Yalova Çiftlikköy’de hurda alan yerler arasında en yakın firmayız. Yalova genelinde tecrübeli çalışanlarımız ve geniş araç filomuz ile en büyük hurdacı olarak hizmet sunuyoruz. Bunun için hemen hurdacı firmamızı arayarak kaliteli ve güvenilir hurdacı hizmeti alabilirsiniz.

Yorum yapın

Hemen Arayın