Maltepe Hurdacı

Maltepe Hurdacı İmamoğlu Metal, güncel fiyatı ile her tür hurdanızı yerinde ve değerinde alıyoruz. Hurda satmak için firmamızı aradığınızda hurda alımı için adresinize geliyoruz. Hurda türüne ve miktarına göre gerekli araçlarımız ile gelerek hurda alımını gerçekleştiriyoruz. Ödemeyi hurda alımında peşin olarak yapıyoruz. Ayrıca Maltepe hurdacı firması İmamoğlu Metal, hurda fiyatlarını İstanbul’da anlık olarak takip etmektedir. Bunun için Maltepe güncel hurda fiyatları öğrenmek için firmamızı arayabilirsiniz. Satacağınız her çeşit hurdanın o günkü değerini hurdacı firmamızdan anlık olarak öğrenebilirsiniz.

Maltepe Bakır Hurda Alan Hurdacı

Maltepe’de her çeşit bakır hurdayı güncel fiyatı ile değerinde alıyoruz. Maltepe bakır hurda alan yerler arıyorsanız hemen firmamızı arayabilirsiniz. Ayrıca güncel bakır hurda fiyatlarını da hurdacı firmamızdan öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki listede bazı bakır hurda fiyatları listelenmiştir. Bunun yanında diğer bakır hurda çeşitlerinin fiyatını öğrenmek için hemen firmamızı arayın!

Soyma Bakır Hurda Kg Fiyatları

145 TL

Lama Bakır Hurda Kg Fiyatları

145 TL

Kırkambar Bakır Hurda (Bobin, yanık boru) Kg Fiyatları

130 TL

Külçe Bakır Hurda Kg Fiyatları %98

140 TL

TTR Kırma Bakır Hurda Kg Fiyatları

140 TL

Bakır(Kızıl) Talaş Hurda Kg Fiyatları

120 TL

Maltepe Demir Hurda Alan Firmalar

Maltepe’de her çeşit demir hurdasını kapınızdan alıyoruz. Ayrıca demir hurda alan yerler arıyorsanız Maltepe genelinde hizmet vermeye devam ediyoruz. Her tür pik demir hurda, ekstra demir hurdasını değerinde alıyoruz. Ayrıca dkp demir hurda, toplama demir hurda, teneke demir hurdası, demir talaşı hurdasını yüksek fiyattan satın alıyoruz. Bunun yanında inşaat yıkımı hurdası, inşaat çubuğu hurdası da alım yaptığımız demir hurda çeşitlerindendir. Ayrıca güncel demir hurda fiyatlarını da hurdacı firmamızı arayarak öğrenebilirsiniz. Merak ettiğiniz her çeşit demir hurdasının güncel fiyatını öğrenmek için hemen firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Maltepe Hurdacı Telefonu

Maltepe’de her çeşit hurda satmak için ve hurda fiyatlarını öğrenmek için hurdacı telefon numarası web sitemizde yer almaktadır. Size en yakın hurdacı telefonu İmamoğlu Metal 24 saat hizmetinizdedir. Hurdacı telefon numarasına iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca ana sayfada da Maltepe hurdacı telefonu bulunmaktadır. Hurdacı firmamızı aradığınızda ücretsiz keşif yapmak için adresinize geliyoruz. Hurdanız için fiyat teklifinde bulunuyoruz. Daha sonra hurda alımı için adresinize geliyoruz. Ödemeyi nakit olarak yapıyoruz.

Yorum yapın

Hemen Arayın