Bakır Hurda

İstanbul hurdacı İmamoğlu Metal İstanbul ve civarında her türlü bakır hurdası alımı yapmaktadır. İstanbul’da bakır hurda satmak istediğinizde bizleri arayın. İstanbul genelinde her türlü hurda bakır, bakır kablo, soyma bakır, lama bakır, kırma bakır alıyoruz. Ayrıca bakırdan oluşan ve hurdaya ayırdığınız her türlü kap, kaşık, alet, araç gereçleri alıyoruz. Hurdalarınızı en yüksek fiyattan alıyoruz.

İstanbul Güncel Bakır Hurda Fiyatları

İstanbul’un tüm ilçelerinde en yüksek fiyattan bakır hurdası alımı yapıyoruz. İstanbul’da yaşıyorsanız ve hurda bakır satmak istiyorsanız mutlaka bizi arayın. İstanbul’da hurda bakır alan firmalar arasında en yüksek fiyatı daima İmamoğlu Metal sunmuştur. Firmamız güncel hurda bakır fiyatları piyasasını sürekli takip ederek siz değerli müşterilerimize en güncel fiyatları sunuyoruz. Bakır kablo hurdası, soyma bakır, antigron kırma, külçe bakır hurdasını yerinde ve değerinde alıyoruz.

İstanbul Hurdacı bakır hurda alımı

Fiyat Öğrenin

Her insan hurdaya ayırdığı malzemeleri en yüksek fiyattan satmak ister. Bunun için sürekli değişen hurda piyasasını takip etmek gerekiyor. İstanbul hurdacı İmamoğlu Metal siz değerli müşterilerimiz için güncel hurda piyasasını sürekli takip etmektedir. Ayrıca müşterilerine sürekli en güncel fiyatı sunmaktadır. Bakır hurdanızı satmak istediğinizde en yüksek fiyatı öğrenmek için bizleri arayın. Teklif alın. Dilerseniz diğer firmalarla karşılaştırabilirsiniz. Çünkü hurdanızı en yüksek fiyattan satmak en doğal hakkınızdır. Ayrıca fiyat teklifi almak için hurdanızın fotoğrafını çekip bizlere gönderebilirsiniz. 7/24 fiyat teklifi alabilirsiniz.

Güvenilir Hizmet

Bakır kablo hurdası, soyma bakır, antigron kırma, külçe bakır ve her türlü bakır hurdanızı yerinde alalım. İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet veren firmamız yılların verdiği tecrübe ve güven ile sorunsuz bir şekilde hurda alımı yapmaktadır. Ayrıca ödemeyi peşin ve nakit olarak yapmaktadır.

Hassas Tartım, Nakit Ödeme

Hurda alımında siz değerli müşterilerimiz ile beraber hassas tartım yapıyoruz. Bunun yanında ödemeyi anında nakit olarak yapıyoruz. Ayrıca her türlü bakır hurdanızı şeffaf tartım yaparak türüne göre güncel fiyatından ödeme yapıyoruz. İstanbul’un en köklü hurdacılarından biri olan İmamoğlu Metal her zaman müşteri memnuniyetini gözetmektedir. En güncel ve en yüksek fiyatlar ile anında nakit ödeme yapması bunun en büyük göstergesidir.

Hemen Arayın