İmamoğlu Metal | İstanbul Hurdacı | Geri Dönüşüm | İstanbul Hurda Alımı

İstanbul Hurdacı

İstanbul Hurdacı – İmamoğlu Metal Hurdacılık olarak 20 yıldır İstanbul hurda sektöründe hizmet veren bir firmayız. Firmamız 20 yıldır İstanbul başta olmak üzere Türkiye genelinde geri dönüşüme çok büyük katkılar sağlamıştır. Özellikle Avrupa yakası olmak üzere İstanbul’un birçok ilçesinde hurda alımı yapmaktayız. Küçük işletmelerden ve bireysel hurdacılardan hurda alımı yaparak tesislerimizde geri dönüşüme kazandırmaktayız. Firmamız İstanbul hurda sektöründe seçkin bir yere sahiptir. Bununla birlikte firmamız en yüksek hurda fiyatı ile öncelikli olarak müşteri memnuniyetini gözetmektedir.

Hurda Alımı

Her türlü demir hurda, bakır hurda, alüminyum hurda, çelik hurda, kablo hurda, kızıl hurda, tel hurda, altın hurda, gümüş hurda, kalay hurda, pirinç hurda, nikel hurda, krom hurda, plastik hurda, naylon hurda, polyester hurda, cam şişe hurda, pvc kapı pencere hurda, kâğıt hurda, karton hurda, elektronik cihaz hurdalarını güncel fiyatıyla yerinde ve değerinde alıyoruz. Bu yüzden İstanbul hurdacı denilince akla ilk gelen firma her daim İmamoğlu Metal olmuştur.

Hurda alımı, bakır hurda
İstanbul Hurdacı, hurda alımı, bakır hurda alımı

İş Yerlerine Konteyner Bırakıyoruz.

İstanbul’un tüm ilçelerinden hurda alımı yapmaktayız. Hurda türüne ve büyüklüğüne göre kullanılacak olan donanımlı tüm araçlarımız ile yerinde hurda alımı yapıyoruz. Ayrıca fabrika ya da iş yerlerinize hurda konteyner bırakıp dolduğu zaman gelip alıyoruz. Böylece hurdaya ayırdığınız eşyalarınızı düzenli bir şekilde biriktirip satışını yaparak bütçenize ve geri dönüşüme katkı sağlamış oluyorsunuz.

Bina Yıkımı

İmamoğlu Metal – İstanbul hurdacı olarak sigortalı ve tecrübeli elemanlarımız ile bina yıkım işlemi yapıyoruz. Bina yıkım işlemlerini gerekli her türlü araç ve ekipmanlarımız ile iş güvenliğine dikkat ederek yılların verdiği tecrübe ile sorunsuz bir şekilde yapıyoruz. Eski bina, fabrika, iş yeri yıkımını hurda karşılığı da yapmaktayız. Bina yıkımından çıkan hurdalar karşılığından hiçbir ücret almadan yıkım işlemini tamamlamaktayız.

En Yüksek Fiyat Teklifi

İstanbul Hurdacı İmamoğlu Metal‘in temel prensibi sürekli olarak müşteri memnuniyetidir. İstanbul hurda alımında siz değerli müşterilerimize en güncel ve en yüksek fiyatları sunmaktayız. Sitemizde bulunan telefon numarasını 7/24 arayarak güncel hurda fiyatlarını sorabilirsiniz. Evinizde ya da iş yerinizde bulunan hurdaları satmak için hurdalarınızın whatsapptan fotoğrafını gönderin sizlere fiyat sunalım. İmalat artığı ürünlerinizi, ikinci el eşyalarınızı, hurdaya ayırdığınız her türlü malzemelerinizi türüne göre değerlendirelim. Yılların verdiği tecrübe ile amacımız İstanbul hurda sektöründe müşteri memnuniyeti ile çevreye ve geri dönüşüme daha fazla katkı sağlamaktır.

İstanbul’da hurda aldığımız bazı ilçeler şunlardır; Avrupa yakasında Arnavutköy hurdacı, Avcılar hurdacı, Bağcılar hurdacı, Bahçelievler hurdacı, Bakırköy hurdacı, Başakşehir hurdacılardır. Ayrıca Bayrampaşa hurdacı, Beşiktaş hurdacı, Beylikdüzü hurdacı, Beyoğlu hurdacı, Büyükçekmece hurdacı, Çatalca ilçesi de vardır. Bunun yanında Esenler hurdacı, Esenyurt hurdacı, Eyüp hurdacı, Fatih hurdacı, Gaziosmanpaşa hurdacı, Güngören de vardır. Kâğıthane hurdacı, Küçükçekmece hurdacı, Sarıyer hurdacı, Silivri hurdacı, Sultangazi hurdacı, Şişli hurdacı, Ayrıca Zeytinburnu hurdacıdır. Bunun yanında Anadolu yakasında ise Adalar hurdacır, Ataşehir hurdacı, Beykoz hurdacı, Çekmeköy ilçeleri vardır. Ayrıca Kadıköy hurdacı, Kartal hurdacı, Maltepe hurdacı, Pendik hurdacı, Sancaktepe hurdacı, Sultanbeyli hurdacı, Şile hurdacı, Tuzla hurdacı, Ümraniye hurdacı ve Üsküdar hurdacıdır.

Hemen Arayın