Kadıköy Hurdacı

Kadıköy hurdacı firmaları arasında en büyük ve en tecrübeli firmalardan olan İmamoğlu Metal, Kadıköy genelinde hizmet vermeye devam ediyor. İmamoğlu Metal olarak Göztepe, Kozyatağı, Erenköy, Merdivenköy, Bostancı, 19 Mayıs mahalleleri başta olmak üzere tüm mahallelerde her tür hurdacı hizmeti sunuyoruz. Kadıköy’de adresten hurda alımı yapan hurdacı firmasıyız. Her tür hurdanızı yerinde ve değerinde satmak için hurdacı firmamızı arayabilirsiniz. Kadıköy’de uzun süredir hurdacılık sektöründe profesyonel olarak sunduğumuz hizmetlerden bazıları şöyledir; Adresten her tür hurda alımı, ücretsiz keşif imkanı, İstanbul hurda borsasına göre güncel hurda fiyatları listesi, kapıda ödeme, peşin ve nakit ödeme, bina yıkımı ve sökümü hizmeti, moloz ve hurda nakliye hizmetleridir.

Kadıköy Hurdacı Telefon Numarası

Kadıköy hurdacı telefon numarası web sitemizde bulunmaktadır. Bunun için iletişim sayfamıza bakabilirsiniz. Ayrıca adresten hurda alan hurdacı telefon numaraları için de firmamıza ulaşabilirsiniz. Fenerbahçe mahallesi hurdacı telefonu ve Dumlupınar hurdacı telefon numaralarını firmamızı arayarak öğrenebilirsiniz. Hemen arayarak size en yakın hurdacı firmasına ulaşın. Kadıköy hurdacıları arasında en yakın firma olan İmamoğlu Metal’i 7/24 arayabilirsiniz.

Kadıköy Hurda Alan Firmalar

İstanbul metal hurda borsasını yakından takip eden firmamız siz değerli müşterilerimize anlık olarak güncel hurda fiyatları listesini sunmaktadır. Kadıköy’de her tür metal hurda fiyatını firmamızı arayarak öğrenebilirsiniz. Ayrıca kağıt hurda ve plastik hurda çeşitleri fiyatlarını da firmamızı arayarak öğrenebilirsiniz. Kadıköy’de bulunan iş yerlerimiz ve hurda toplama merkezlerimiz ile her tür hurda alımı yapan Kadıköy’ün en büyük hurdacı firmasıyız. Her tür hurdanızı satmak için firmamızı arayabilirsiniz. Kadıköy’ün tüm mahallelerinden firmamızı aradığınızda kısa sürede adresinize geliyoruz. Her tür bakır hurda, demir hurda, alüminyum hurda satmak için arayın! Ayrıca krom hurda, nikel hurda, kurşun hurdası, sarı hurda, tek damarlı çok damarlı kablo hurdası, soyulmuş kablo hurdası, fare yemez kablo hurdası satmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Bunun yanında her tür kağıt ve plastik hurda alımı için de adresinize geliyoruz.

Kadıköy Bakır Hurda Alan Hurdacı Firma

İmamoğlu Metal Hurdacı firması olarak her çeşit bakır hurda alımı yapıyoruz. Öyle ki her tür kırma bakır hurda, lama bakır hurda, soyma bakır hurda alıyoruz. Ayrıca levha bakır hurda, hurda bakır mutfak eşyaları, ana kart hurdası, tel bakır hurdalar alıyoruz. Bunun yanında her tür bakır hurda güncel fiyatını da firmamızı arayarak öğrenebilirsiniz. Çünkü Kadıköy hurdacı firması olarak güncel bakır hurda borsasını anlık olarak merkezinden takip ediyoruz. Ayrıca bakır hurdanız için sizlere fiyat teklifinde bulunuyoruz. Anlaşma halinde gelip her tür hurdanızı yerinde alıyoruz. Hemen arayarak bakır hurdalarınızı nakite çevirebilirsiniz.

Yorum yapın

Hemen Arayın