Krom Hurda Fiyatı

Krom Hurda Fiyatı listemiz sürekli güncellenmektedir. Aşağıda yer alan listeden Hurda Krom Güncel Fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Ayrıca aşağıdaki telefon numarasını tıklayarak güncel krom hurda fiyatlarını sorabilirsiniz.

0539 581 7936

Güncel Krom Hurda Fiyatları

HURDA KROM FİYATLARI 2023
Paslanmaz Hurda 304 Krom Fiyatı40,00 ₺/Kg
Paslanmaz Hurda 304 Krom Talaşı Fiyatları32,00 ₺/Kg
Paslanmaz Hurda 316 Krom Fiyatları62,00 ₺/Kg
Paslanmaz Hurda 316 Krom Talaşı Fiyatları32,00 ₺/Kg
Paslanmaz Hurda 310 Krom Fiyatları61,00 ₺/Kg
Paslanmaz Hurda 310 Krom Talaşı Fiyatları36,00 ₺/Kg
Paslanmaz Hurda 430 Krom Fiyatları26,00 ₺/Kg
Paslanmaz Hurda 201 Krom Fiyatları25,00 ₺/Kg
Hurda 202 Krom Fiyatları25,00 ₺/Kg
Anot Nikel %99 Fiyatı158,00 ₺/Kg

Krom Nedir?

Krom çok sert olması nedeniyle metallere sertlik sağlanması ve zırhlı araç yapımı için kullanılmaktadır. En önemli kullanım alanı Nikel ile beraber çeliktir. Ayrıca oluşturduğu kromoksit tabakası çelik yüzeyini film tabakası gibi kaplar ve kimyasal korozyona karşı dayanıklılık sağlar. Krom hurda ise, parlak ve göz alıcı renge sahip olan metallerin eskimiş ve kullanılmayacak duruma gelmesidir.

Krom hurda fiyatı
Krom hurda fiyatı

Hurda Krom Alan Yerler

İmamoğlu Metal hurdacı firması olarak Türkiye’nin her tarafında hurda krom almaktayız. Her çeşit hurda krom satmak için hurdacı firmamızla iletişime geçin. Özellikle İstanbul ve civarından adresinden hurda alıyoruz. İstanbul dışı tonajlı hurdalar için geliyoruz. Krom hurda satmadan önce mutlaka firmamızdan fiyat teklifi alın. Bunun için yukarıda yer alan telefon numarasını arayın. Ayrıca krom hurdanızın fotoğrafını gönderdiğinizde sizlere fiyat teklifinde bulunuyoruz. Hurda kalitesine göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Bunun için firmamızdan ücretsiz keşif isteyebilirsiniz. Çünkü hurdanızı yerinde gördüğümüzde net olarak fiyat teklifi sunarız.

Krom Hurda Kg Fiyatı

Hurda Krom kg fiyatları günden güne değişiklik gösterir. Ancak yukarıda en güncel hurda krom fiyatını görebilirsiniz. Çünkü hurdacı firması olarak hurda krom fiyatları listesini günlük yeniliyoruz. Bununla birlikte en güncel fiyatları için firmamızı arayın. Ayrıca firmamıza mail atarak da hurda krom kg fiyatları öğrenebilirsiniz. Bununla birlikte firmamızın whatsapp numarasından da fiyat sorabilirsiniz. Üstelik whatsapp üzerinden firmamıza fotoğraf atarak hurdanıza teklif alabilirsiniz. Böylece hurdanızı değerinde satmış olursunuz. Ayrıca hurdanızı satarken zarar etmezsiniz. Bu yüzden yerinde ve değerinde her tür krom hurda satmak için hemen hurdacı firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Hemen arayın fiyat teklifinde bulunalım. İstanbul’un en büyük hurdacı firması İmamoğlu MEtal olarak 7/24 hurda alım hizmeti sunuyoruz. Bu yüzden firmamızı haftanın 7 günü ve 24 saati arayabilirsiniz.

İstanbul Hurda Krom Fiyatları

İstanbul’da krom hurda fiyatı güncel listesine firmamızın web sitesinden ulaşabilirsiniz. Yukarıda yer alan krom hurda fiyatları tablosundan güncel fiyatları inceleyebilirsiniz. Ayrıca listede yer almayan hurda çeşitleri için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Hurdacı firmamızı arayarak 7/24 güncel krom hurda fiyatlarını sorabilirsiniz. Ayrıca satmak istediğiniz her çeşit krom hurda için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Yorum yapın

Hemen Arayın