Esenyurt Hurdacı

İstanbul Esenyurt Hurdacı

Firmamız İmamoğlu Metal, Esenyurt ve civarında her türlü hurda alımı yapmaktadır. Öyle ki hurdacı denilince akla ilk firmamız gelmektedir. Esenyurt’ta atıl durumda olan her türlü demir hurdası, bakır hurdası, alüminyum hurdası, sarı hurdasını güncel fiyatlar üzerinden değerlendirerek peşin ödeme ile alıyoruz. Bunun yanında 7/24 hızlı ve güvenilir hizmet sunuyoruz.

Esenyurt Hurdacı
Esenyurt Hurdacı

Esenyurt Hurda Alımı

Esenyurt’ta kendini kanıtlamış olan firmamız İstanbul Hurdacı olarak her türlü hurda alımı yapmaktadır. Amacımız Esenyurt’ta geri dönüştürülebilir her türlü hurdayı değerinde alarak geri dönüşüme katmaktır. Böylece doğal kaynakların tükenmesini engellemek ve ülke ekonomisine katkı sağlamaktır. Ayrıca İstanbul Hurdacı olarak alımını yaptığımız bazı hurda çeşitleri şunlardır;

 • Demir hurdası
 • Bakır hurdası
 • Alüminyum hurda
 • Kablo hurdası
 • Sarı burada
 • Kurşun hurdası
 • Metal talaşı
 • Çinko hurdası
 • Krom  hurda
 • Makine hurdası
 • Elektronik hurda
 • Akü hurdası
 • Paslanmaz hurda
 • Levha hurdası
 • Beyaz eşya hurdası
 • Plastik hurdası

Bina Yıkım Söküm İşlemleri

İmamoğlu Metal olarak işimiz kapsamında sadece hurda alım satım işleri değildir. Bununla birlikte eski bina, fabrika, iş yeri, eski her türlü tesis yıkım söküm işlerini de yapmaktayız. Firmamıza ait bina yıkım söküm araç gereçleri ile yıkım işleminizi zamanında tamamlıyoruz. Ayrıca bu işleri hurda karşılığı da yapmaktayız. Öyle ki bu konuda Esenyurt’un birçok mahallesinde referanslarımız mevcuttur. Ayrıca İmamoğlu Metal hurdacı olarak yaptığımız bazı işler şunlardır;

Fabrika, okul gibi kamu binalarının yıkım söküm işlemini gerçekleştiriyoruz.

Ayrıca özel iş yeri ya da bankalarda söküm hizmeti sağlıyoruz.

Eski kalorifer kazanı kesim, söküm ve nakliye hizmeti veriyoruz.

Ayrıca Klima hurdaları alıyoruz.

Pvc cam, kapı kesim, söküm işlemi yapıyoruz.

Firmamıza ait vinçlerle taşıma hizmeti sağlıyoruz.

Firmamıza ait moloz kamyonları ile nakliye işlemi yapıyoruz.

Eski jeneratör hurdalarını alıyoruz.

Beyaz eşya hurda alım işlerini yapıyoruz.

Ayrıca Evlerinizde bulunan her türlü metal, teneke, plastik hurda alım işlemi yapıyoruz.

Adresten Hurda Alımı

Esenyurt’un hangi mahallesinde olursanız olun hurda alım işlemini adresinizden yapıyoruz. Ayrıca hurda miktarı ve büyüklüğüne göre gerekli çalışan ve araçlarımız ile hurdalarınızı kapınızdan alıyoruz. Bununla birlikte yıkım ve söküm işlerini zamanında yapıyoruz.

7/24 Hızlı, Güvenilir Hizmet

Esenyurt’un en büyük ve en köklü hurdacısı olarak 7/24 ulaşım hizmet sunuyoruz. B yüzden firmamıza iletişim bilgilerinden ve firmamızın hurdacı telefonundan 7/24 ulaşabilirsiniz. Firmamızın bünyesinde bulunan çalışanlar ile 7/24 hizmet veriyoruz. Ayrıca Vardiyalı çalışma sitemi ile haftanın her günü hurda alım satım, bina yıkım, söküm, nakliye işleri yapıyoruz.

Hurda Fiyatları

İstanbul hurda fiyatları piyasasını sürekli takip ederek siz değerli müşterilerimize en güncel ve en yüksek fiyatları sunuyoruz. Firmamız her zaman peşin olarak çalışmaktadır. Bu yüzden hurda alımlarında sürekli olarak paranızı nakit alırsınız. Ayrıca Firmamızın temel prensibi her zaman en yüksek hurda fiyatı ile müşteri memnuniyeti olmuştur. Hurda demir, hurda bakır, hurda alüminyum, sarı hurda ve diğer hurda çeşitlerinde en yüksek fiyat hep firmamız tarafından verilmektedir. Bundan dolayı firmamız her daim tercih edilen hurdacı firması olmuştur. Ayrıca güncel hurda fiyatlarını öğrenmek için firmamızı günün her saati arayabilirsiniz.

Bakır Hurda Alımı

İstanbul hurdacı olarak Esenyurt ve tüm mahallelerinde bakır hurda alımı yapıyoruz. Bakır kablo hurdası, soyma bakır, antigron kırma, külçe bakır hurdası ve diğer her türlü bakır hurda alımı yapıyoruz. Bakır hurdası fiyatları günden güne artmaktadır. Esenyurt’ta Hurdacı olarak güncel bakır hurda piyasasını takip ederek müşterilerimize en yüksek fiyatı sunuyoruz. Ayrıca güncel bakır hurda fiyatını öğrenmek için bizi arayın. Çünkü en güncel bakır hurda fiyatlarını daima firmamız sunmaktadır. Bakır hurdanızı satmak istiyorsanız firmamızdan fiyat alın. Hurdanızın tamamı görünür şekilde fotoğrafını bize gönderin. Böylece firmamız sizlere fiyat teklifinde bulunsun. Çünkü her müşteri hurdasını en yüksek fiyattan satmak ister. Bunun için karşılaştırma yapın. Böylece en yüksek fiyatı firmamızın sunduğunu göreceksiniz.

Call Now ButtonHemen Arayın