Marmaraereğlisi Hurdacı

Marmaraereğlisi hurdacı olarak Marmaraereğlisi genelinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Ayrıca Marmaraereğlisi’nde her tür hurda alım hizmeti sunuyoruz. Bunun yanında güncel hurda fiyatları takip ederek siz değerli müşterilerimize anlık fiyatları sunuyoruz. Ayrıca Marmaraereğlisi ve çevresinde bina yıkım hizmeti, iş yeri sökümü, moloz nakliye hizmeti de sunmaktayız.

Marmaraereğlisi Hurdacı Hurda Alımı

Marmaraereğlisi ve çevresinde alı yaptığımız bazı hurda çeşitleri;

Hurda bakır

Hurda demir

Alüminyum hurdası

Krom hurda

Kablo hurdası

Hurda sarı

Çinko hurda

Kurşun Hurdası

Pirinç hurda

Plastik hurda

Kağıt hurda

Ahşap hurda

Kumaş hurda çeşitleridir.

Buna benzer birçok hurda alımı yapıyoruz. Öyle ki her çeşit hurda alımını adresten yapıyoruz. Marmaraereğlisi hurdacı İmamoğlu Metal olarak Müşterilerimize hiçbir zahmet vermeden konumdan hurda alımı yapıyoruz. Hurdacı firmamızı aramanız halinde kapınıza geliyoruz. Marmaraereğlisi genelinde adresten hurda satmak için hemen firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Marmaraereğlisi Hurda Bakır Alımı

Hurda bakır çeşitlerinden alım yaptığımız bazı hurdalar;

Levha bakır hurda

Kablo bakır hurda

Soyma bakır hurda

Lama bakır hurda

Kırkambar bakır hurda

Ttr kırma bakır hurda

Bakır talaşı hurdası

Hurda bakır, kullanım ömrünü tamamlamış veya atık durumda olan bakır malzemelerdir. Ayrıca bakır, elektrik, inşaat, otomotiv ve diğer endüstrilerde yaygın olarak kullanılan bir metaldir. Hurda bakır, çatı kaplama, tesisat boruları, elektrik kabloları, motorlar, trafolar, jeneratörler, piller ve diğer bakır içeren ekipmanlar gibi çeşitli kaynaklardan elde edilmektedir.

Marmaraereğlisi hurdacı
Marmaraereğlisi hurdacı

Hurda bakır geri dönüşüme kazandırılarak yeniden kullanılır. Ayrıca geri dönüşüm işlemi sırasında, hurda bakır önce toplanır ve ardından işlenmektedir. Böylece işleme sırasında, hurda bakır parçalara ayrılır, kirler ve diğer kontaminantlar temizlenir ve eritilir. Eritildikten sonra, bakır yeniden kullanılabilir ve yeni ürünlerin üretiminde kullanılır.

Yorum yapın

Hemen Arayın